2737
2734

بپرس

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام خوبین  مشاورین؟ میخواستم بدونم برای هر درس چند ساعت باید وقت بزارم

اره عزیزم.ولی قانون کلی اینه که بیشتر تایمت برای اختصاصی ها باشه و بخش کمترش برای عمومی ها تقریبا ۶۰ ۴۰ بعدش از بین اینا درسا رو بر اساس ضریب و اهمیتشون و اندازه ای که بلدی مرتب کن و براشون وقت بزار ولی عمومیا معمولا یک ساعت و نیم تا دو ساعت برای هرکدوم کافیه.

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
اره عزیزم.ولی قانون کلی اینه که بیشتر تایمت برای اختصاصی ها باشه و بخش کمترش برای عمومی ها تقریبا ۶۰ ...

من عمومی فارسی و عربیم ضعیفه 

زبانم در حد صفره 

انسانی هستم 

خیلی ممنون جواب میدین 

بعد اختصاصیام روان شناسی جامعه شناسی و اقتصاد و تاریخ جعرافیا در حد بالای ۸۰

ولی فنون و با عربی صعیفم ضعیفه 

من بهترینم...😍
دختر آسمان اگر اونجا ناراحت شدی ببخش ،میخواستم کسی با این شوخی ها دچار اشتباه و پشیمونی نشه،ممنون

سلام 

ناراحت نشدم 

قبل از اینکه شما بگی یا کاربرای دیگه وقتی ریپلا کردم راهنماییش کردم و گفتم چیکار کنه

خودکشی نه ها راه درست 

چند تا کامنت نوشتم براش

ممنون

من بهترینم...😍
2738

پیج مشاوره تحصیلی کنکور انسانی  زیر نظر دانشجوی دانشگاه فرهنگیان و دانشجوی روانشناسی با طرح برنامه ریزی مشاوره vipبا فقط ماهی ۷۰ تومن

📝شیوه کار:

📌تهیه و ارسال برنامه شخصی مطابق با برنامه راهبردی آزمون و برنامه درسی مدرسه و شرایط و ویژگی های هر داوطلب

📌معرفی منابع مطابق با سطح درسی داوطلب

📌بررسی و تحلیل روزانه گزارش کار داوطلب و مشخص کردن نقاط ضعف و قوت

📌مشاوره تلفنی ۲ بار در ماه

📌آموزش و توضیح نحوه خواندن دروس مختلف و تست زنی و تکنیک های مختلف کاهش منفی و مدیریت زمان و...

📌ارسال اطلاعات به داوطلب درباره ضرایب.. زیرگروه ها... بودجه بندی دروس و...

📌ارسال جزوه های دبیران مختلف در صورت نیاز و تشخیص مشاور....

در صورت تمایل به پیج moshaver_konkourrr@

دایرکت بدید