2737
2734

۲ ماه شایدم کمتر

میخوام شاد❤زندگی کنم و فکرای قشنگ بکنم❤پس قرار نیس کسی با حرفای بیخودش باعث از بین رفتن شادیم بشه❤💃لذت میبرم از زیستن حتی ب غلط ❤فرفری موی غزل سازم👧❤متاهل ومتعهد♡❤چشم رنگی هستم  اونم از نوع سبز یشمی 💚❤دختر بهارم ک عاشقی ی پسر بهاری شدم🍀🌻❤دانشجوی میکروبیولوژی اصفهان💉🔬👩‍🏫دختر ترکم❤همان ک به  خال هندویش بخشند سمرقند و بخارا را❤
[QUOTE=161267602]اره گلم همونم،بهش اعتمادی ندارم و نمیخام تااخرعمر ببینمش [/QUOTEپس تکلیفتو باهاش مش ...

اصلا نپرسیده بچه دختره یا پسر،هیچ حرفی درموردش نمیزنه،ع ن بچمم نمیدم دستش

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه چرا فحش میدی بهش شما تازه عقد کردین

اره ولی خیلی ازش دلخورم ۹ ماه بارداریمو تنها رفتم دکتروسونو کوفتو زهرمار،خودم تنها رفتم خرید،خیلی سخته تنها پاشی بری زایشگاه بچتو دنیا بیاری تنها پاشی بیای خونه ۵ روزه،دارم ازافسردگی و غصه دق میکنم،انشالله سرهیچکس نیاد

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2731
اصلا نپرسیده بچه دختره یا پسر،هیچ حرفی درموردش نمیزنه،ع ن بچمم نمیدم دستش

ببخشید عزیزم اگ فضولی نباشه میشه بگید چطور بدون اطلاع خانواده ها عقد کردین

واسه موفقیتم یه صلوات بفرستید لطفا🙏
پس برو به خانوادش بگو زنشی

گور باباش جوگیر میشن بچمو ازم میگیرم،تنها دلخوشیم بچه هام هستن

2738
من حدود ده سال پیش که دلار و... خیلی گرون نبود با ویزای دانشجویی برا ارشد رفتم یک کشور اروپایی دیگه ...

امید وارم موفق باشید.. آلان شرایط اومدن به انگلستان خیلی سخت شده

ببخشید عزیزم اگ فضولی نباشه میشه بگید چطور بدون اطلاع خانواده ها عقد کردین

من ازدواج دوممه

پس خانوادت چی؟

چیزی فعلا بهشون نگفتم چون خیلی دوریم

ما ی سالونیم دوست موندیم تولاین دوس شدیم باهم

.... بالا سر منم یکی هس .... پشت ی نیسانی نوشته بود رشته تحصیلی علوم نیسانی 🤣 خودت باش وگرنه مث بقیه زیاده مرسی ک بعضیا از تکون دادن پاشونم استوری میزارن آخه ما پا نداریم فلجیم  علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم😍عاشق خانوادمو پسرمو شوهرم هستم میشه برا سلامتیشون ی صلوات بفرسی مهربون  خالم مریضه بچه ها توروخدا برا سلامتیش ی صلوات مهمون کنید خدا خیرتون بده ب هرچی میخواید برسید انشاالله😔😢  لببببببببب    م تاییبللللقلببسیییثعقالببلببلابلبب
2706