2733
2734

مادرو خواهرش خیلی دخالت میکنن شوهرم هی طرفداریشونو میکنه که چیز بدی نگفتن اصلا گفته باشنم بزرگ ترن 

بچم دو ماهشه رفلاکس داره گاهی خیلی بهونه میگیره شوهرمم تحمل نداره هی میره پیش مادرش اینا میگه خسته شدمو فلان مادرش پنج شنبه اومد دو سه ساعت بچرو نگه داشت برم کارای بانکیمو کنم بچرو بغل کرده به بچه میگه تو که خیلی خوبی بهت خوب نمیرسن که گریت میندازن دیشبم رفتیم خونش میگه این طفلی به این خوبی شیرشو دیر میدی جاشو دیر عوض میکنید منم گفتم جمع نبندید پسر خودتون هی غر میزنه وگرنه بچس گریه هاش طبیعیه بهشم خوب میرسم ولی بچه گریم میکنه طبیعیه امروز شوهرم گفت به مادرت بگو بیاد کمکت منم گفتم نیاز به کمک ندارم اگر حس میکنی بچه خیلی اذیت میکنه به کسایی که میگن بچه خوبه نگهداریه من مشکل داره بیان کمک بدن تا متوجه شن چند ساعت بچه داری با چند روز پشت سر هم خیلی فرق داره شروع کرد دادو بیداد که خفه شو کم گوهه مامانه منو بخور کلی دادو بیداد که بی ادبی بی شعوری بزرگ تر یه چیز میگه ول نمیکنی و .....

پسرم دنیامه❤

به نظر منم مادرشوهرت حرف بدی نزده

خب مادربزرگشه بزرگتره داره راهنماییت میکنه تو بچه داری چه اشکالی داره!

الکی زندگیتو چرا خراب میکنی

به نظر منم مادرشوهرت حرف بدی نزده خب مادربزرگشه بزرگتره داره راهنماییت میکنه تو بچه داری چه اشکالی ...

راهنمایی کنه ولی داشت با بچه حرف میزد میگه چیه بهت خوب نمیرسن شیرتو دیر میدن جاتو دیر عوض میکنن ادم زورش میاد

پسرم دنیامه❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کامل درکت میکنم منم مث شما بودم فقط شوهرم کاری ب حرفای ننش نداشت نمیگفت حرف حرف مامانمه من هرکار خودم میخاسم میکردم اونم اتیش میگرفت ک شوهرم کاریم نداره بیشتر اذیتم میکرد و از بچه داریم ایراد میگرفت بچه من کولیک داشت نفخ شدید همش گریه میکرد مادرشوهرم میگفت این باید رو شیر من میرفته بچه های من اروم بودن 

احتمالا شیر نداری که گشنه مونده بچه گریه میکرد تا یه صدایی میداد میگفت شیر میخواد 

کامل درکت میکنم منم مث شما بودم فقط شوهرم کاری ب حرفای ننش نداشت نمیگفت حرف حرف مامانمه من هرکار خود ...

شوهر منم نمیگه به حرفشون گوش کن ولی من حرصم میگیره از حرفای مادرش به شوهرم که میگم طرفداری میکنه

پسرم دنیامه❤