2733
2734
عنوان

تاحالا شده یکی ببینین ی زیبایی افراطی داشته باشه و خیر کننده

| مشاهده متن کامل بحث + 2344 بازدید | 110 پست

دخترداییم 

هم خوش چهرست هم خوش زبون اما دلش خوش نیست به گفته خودش 

عروس عمم هم همینطور زیبایی هاشون در حدیه که تو یه نگاه محوشون میشی 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عروس داییم پک کامل زیبایی هم قد ،چهر ،صحبت کردنش

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

ی همکلاسی تو دانشگاه داشتم بی نهایت زیبا بود

البته نه که بور و چشم رنگی

صورت گرد و سفید چشمای درشت

ابروهای مشکی

موهای مشکی دماغ کوچولو

خیلی خیلی ترکیب چره اش ناز بود

من اوایلی که میدیدمش خیلی نگاش میکردم

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
2731

من همیشه دلم میخواست هم زیبایی باطنی داشته باشم هم ظاهری باتنم که تا یه حدی زیباست ظاهرمم زیاد بد نیست ولی در حدیم نیست که همه با نگاه کردن به من تو افق محو شن   میدونم کسایی هستن که از باطن وظاهر  زیبا وفوق العاده ای برخوردارن ومن همیشه حسرت به دلم مونده وسوالم اینه ایا زیبای باطنی ظاهرم زیبا میکنه؟

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است

آره یه دختر ۵ ساله دیدم چند وقت پیش بینهایت زیبا بینهایت انگار آرایش عروس داشت

مامانش چادری بود خیلی ناراحت بود

گفت خیلی همه نگاه میکنن بچه رو

خواهر ۷ ساله اش هم خیلی حسودی میکنه

چون همه از کوچیکه تعریف میکنن 

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
2738

بعضی چشم و ابرو مشکیا وحشتناک زیبا هستن

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵

خارج از تلویزیون ندیدم. فقط یه خانمی تو فامیل هست خیلی جذاب بوده تا حدی جوونیش یادمه. اما الان پیر شده. موهای واقعیش نزدیک شرابی رنگ و تابدار. چشمای درشت خمار و پشت پلک خیلی بلند.مژه های شدیدا بلند. قد بلند و صاف و صوف‌ . پوست صاف صاف و برنزه طبیعی. شنیدم که مردهای زیادی هم از خوشگلیش تعریف میکردن.  منم بچه بودم تو کف لبخندش بودم  

یه بار تو پاساژ یه دختر فروشنده دیدم 

از کنارش گذشتم ولی نتونستم دوباره نگاش نکنم 

برگشتم دوباره نگاش کردم 

بازم از مغازه بیرون رفتنی نتونستم دوباره برگشتم کنارش وایسادم گفتم واقعا فوق العاده ای 

یه لبخند زد دیدم واووووووو خوشگل ترررررر هم شد 

خیلی خیلی ناز و زیبا و همه چیز تموم بود 

........
ی همکلاسی تو دانشگاه داشتم بی نهایت زیبا بود البته نه که بور و چشم رنگی صورت گرد و سفید چشمای درشت ...

بدون ارایش بود؟

من عاشق دخترایی هستم که بدون ارایش زیباهستن

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است

بی شوخی خودم😅

خیلیا بم میگن ولی خب من حس میکنم اونقدرام خوشگل نیستم  بخاطر اینکه جذابیت رو تو چیزای دیگه میبینم البته اطرافیان میگن چون خودت اینشکلی هسی واست جذابیت نداره و فک میکنی خوشگل آنچنانی نیسی ولی همه بهم میگن خیلی خوشگلم

بیرون که میرم نگام میکنن فقط تا الان یکی دوبار پیش اومده کسی تیکه بندازه بهم چون بیرون چهرومو خیلی جدی میگیرم تا کسی مزاحم نشه

البته بچه که بودم هر جا واسه مسافرت میرفتیم خیلیا باهام عکس میگرفتن 

من روی یکی دیگه ریپ زدم،،،به تو چه که دخالت میکنی و ریپ میکنی جونم😐                                                                     در ضمن،اگه با نظرم مخالفی به هیچ عنوان ریپ نزن🔪
بدون ارایش بود؟ من عاشق دخترایی هستم که بدون ارایش زیباهستن

ارایشش فقط رژ لب بود

2706