2410
2553

تاحالا شده یکی ببینین که انقد خوشگل باشه همه محو‌بشن 

کی بود و واکنش بقیه چی بود

خواهشن کسایی ک از موضوع تاپیک‌وششون نمیاد همین الان برن بیرون و پستی نزارن

و کسایی ک جوابشون خودمه لطف کنن چیزی نزارن 

مرسی😐🍫🍓❤

میوو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خودم😎🤤🤤

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
2714

اره 

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

اره من دیدم رو قوطی لباسای مارک زنای خارجی باارایش طبیعی وبدون کاشت وهاشور واندام ظریف اصلا بیرون چنین زنایی رو ندیدم خیلی زیبا وخوش اندام بودن عکساشون لعنتیا 😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2706