1874
1924

تاحالا شده یکی ببینین که انقد خوشگل باشه همه محو‌بشن 

کی بود و واکنش بقیه چی بود

خواهشن کسایی ک از موضوع تاپیک‌وششون نمیاد همین الان برن بیرون و پستی نزارن

و کسایی ک جوابشون خودمه لطف کنن چیزی نزارن 

مرسی😐🍫🍓❤

دختر آرزوها منم🌻🌸خوشگل خوشگلا منم🌻🌸عشق عشقا منم🌻🌸                 از من خوشت نمیاد 😝🐥😝🤔اشکال ندارع همه ک خوش سلیقه نیستن😎😋           رو سنگ قبرم بنوسین :از حرص حرفایی ک میتونست وسط دعوا بزنه ولی نزد بعدن یادش اومد مُلد🦋🍒🍓                      بعضیا انقد هولن ولشون کنی ب سگ ماده 🐶🐕میگن خانومم 🦄🍫               از نظر شما پتو کشننده ترین صلاح🔨⛏🗡در برابر جن هست👾👽☠👻💀👺👹👿                 ی چیزایی راجع خودم میفهمم ک خودمم نمیدونستم🙂🤗                     بیشتر وقتا پشت جمله ول کن مهم نی ی دل شکستع خوابیدع 💔🖤👌            من شخصن اعتقاد دارم کسی ک بتونع منو تحمل کنه آدم عادی نی :)🙋‍♀️🤞👄                            ۹۹درصد مواقعی ک میگم مهم نی :/فک میکنم ک چجوری دهنش و سرویس کنم💩😼             درسته هر گلی 🌻🌼🌷🌸💮🏵🌹🥀🌺🌷⚘ی بویی داری ولی شما دیگه همرو بو نکن 🐤                       وقتی بعد از مرگ زندگی هست چرا بد از تو نباشه 🐺          قرنطینع ثابت کرد حتا اگ خونه باشی جایی تری باز پولات تموم میشع💣💥                           شروع فعالیت این کاربری 👀99/1/2213

نه

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این سومین تیکرمه واسه اینکه تا تموم نشده مامان شم.یه انتقال منفی داشتم اگه مثبت میشد الان سن نینیم اندازه این تیکر بود😔😔😔خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نزار اگه امضامو خوندی میشه واسه مادر شدنم صلوات بفرستی؟                         دانش آموزای عزیز میتونید سوالای درسیتونو از من و @حدیثه1ف2م  بپرسید.تا جایی که بتونیم جواب میدیم.

نه بابا

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر بارداري نيست🥺😐. برا تولدمه  🌈🌈🤦‍♀️🌈🌈🍭🍭.                 دريا هستم🌊🌊. با موهاي فرفري👩🏻‍🦱👩🏻‍🦱.

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

خودم😎🤤🤤

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
1922

به نظر من آناشید حسینی و شارلیز ترون اینجورین

از یازده سالگی  در حال مبارزه با میوپاتی.ADHD.OCD.GAD  بودم و الان اضطراب اجتماعی   اگر در موردش اطلاع دارید لطفا کمکم کنید  سواستفاده و تمسخر بیماری های اعصاب و روان دیگران اوج بی فرهنگی و بی شعوریه شخص رو میرسونه   
1911

و نوه همسایمون که شما ندیدید طبیعتا.یه پسره ۱۷ سالس شکل پسرای توی انیمه هاست

از یازده سالگی  در حال مبارزه با میوپاتی.ADHD.OCD.GAD  بودم و الان اضطراب اجتماعی   اگر در موردش اطلاع دارید لطفا کمکم کنید  سواستفاده و تمسخر بیماری های اعصاب و روان دیگران اوج بی فرهنگی و بی شعوریه شخص رو میرسونه   

اره من دیدم رو قوطی لباسای مارک زنای خارجی باارایش طبیعی وبدون کاشت وهاشور واندام ظریف اصلا بیرون چنین زنایی رو ندیدم خیلی زیبا وخوش اندام بودن عکساشون لعنتیا 😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
1826

دخترداییم 

هم خوش چهرست هم خوش زبون اما دلش خوش نیست به گفته خودش 

عروس عمم هم همینطور زیبایی هاشون در حدیه که تو یه نگاه محوشون میشی 

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

اره عروس داییم پک کامل زیبایی هم قد ،چهر ،صحبت کردنش

⭐مقصد انتهای مسیر نیست ، بلکه قدم هایی هست که برمیداریم !بزرگترین زندان ، افکار محدود انسان است ، هرچه افکار محدود تر باشد میله های زندان قطور تر خواهد شد👌 همیشه داستان حضرت یوسف واسم ی تلنگر بود اونجا ک حضرت یوسف به نگهبان میگه ک سفارشش کنن از زندان آزادشه ولی به خاطر همین کارش چندین سال تو زندان می مونه ، خودمون چقد پیش میاد تو زندگی به این  و اون رو میزنیم و از غیر کمک میخوایم ! چرا همه چی رو نمیسپاریم به خودش  از بندش چ کاری ساختس وقتی گفته فقط به من توکل کن! وقتی همه چی رو تنها از خدا میخوای دیگه از کسی هیچ توقعی نداری و ارامش داری (و خدایی ک بشدت کافیست)💞نهایت خوشبختی داشتن خدایی ک از رگ گردن به من نزدیک تر است💞💕صبح  میشه این شب ، باز میشه این در !💕♥تنها چیز ک غیر ممکنه فقط خود غیر ممکنه♥💛 در لحظه زندگی کن 💙💛بین گذشته و آیندت یک دیوار بلند بکش نه افسوس گذشته رو بخور نه نگران آینده باش. ت فقط متعلق حال به هستی💙❤خدایا در لحظه ب لحظه زندگیم کمکم کن

ی همکلاسی تو دانشگاه داشتم بی نهایت زیبا بود

البته نه که بور و چشم رنگی

صورت گرد و سفید چشمای درشت

ابروهای مشکی

موهای مشکی دماغ کوچولو

خیلی خیلی ترکیب چره اش ناز بود

من اوایلی که میدیدمش خیلی نگاش میکردم

ماه افسونگر سر به زیرم❣

من همیشه دلم میخواست هم زیبایی باطنی داشته باشم هم ظاهری باتنم که تا یه حدی زیباست ظاهرمم زیاد بد نیست ولی در حدیم نیست که همه با نگاه کردن به من تو افق محو شن   میدونم کسایی هستن که از باطن وظاهر  زیبا وفوق العاده ای برخوردارن ومن همیشه حسرت به دلم مونده وسوالم اینه ایا زیبای باطنی ظاهرم زیبا میکنه؟

زندگی بهشتی وجود ندارد چون اینجا زمین است