2726

سلام. 

نحوه ثبت نام و فیلم ثبت نام توی کانال تلگرام گذاشته شده. 

@getlike_dolari

میتونید تبت نام کنید و شروع به کار کنید. 

من خودم دنبال کار میگشتم(توی تاپیکام هست) تا با این اشنا شدم الان به شما معرفی میکنم. 

اگه سوالی بود توی اینستاگرام به آیدی getlike_dolari بپرسید. 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی دلم میخواد یه کار مجازی داشته باشم یه پولیم دریارم

ولی ۱۷ سالمه فقط:/

فکر نکنمم کسی بهم اجازه بده

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2728

چه کاری هست؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
بچه ها لطفا گولشو نخورید چند تاپیک پشت سر هم تبلیغ میکنه گزارش بزنید 

اتفاقا چون پشت سرم هم تبلیغ میکنم آیدی هم میزارم کسایی که دوست دارند میتونند ببینید شروع به کار کنند. چشم حسود کور

اتفاقا چون پشت سرم هم تبلیغ میکنم آیدی هم میزارم کسایی که دوست دارند میتونند ببینید شروع به کار کنند ...

@نی_نی_یار_5‍ 

نی نی یار ایشون پشت سر هم تاپیک تبلیغات و کلاه برداری میزارن لطفا پیگیری کنید