2733
2734

بهش گفتم بچه رو ببر بیرون طبقه پنجمیم اومد ی جوری کلا سر بچع هشت ماه کرد   غش  رفت دیگ منم باهاش دعوا کردم  گفتم بچمو کشتی خودم میبرمش بیرون حالا لباس پوشیدم  میخام برم بیرون میگه این تیپی بری بیرون ابروتو میبرم  منم اینقد اعصابم  شد گفتم خودت برو بعدشم اینقد بد  دهنی میکنی خیییلی حرفا زشتی میزنه بجها من خیلی حالم بده دارم جنون میگیرم کاش جدا شده بودم کاااااااش

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

حرفای رکیک میزنه بعد میره رو مخت مسلا لبخند میزنه یواش میره رو مخت دلم میخاد بزنم مشت تو سرش 

بچها ری د ن ب اون مادری ک اینجور پسر تربیت کردن  یعنس ری دن بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مرد شور همشونو ببره شوهر منم فحشهایی به خودم وپدر مادر میگه که دیگه تحمل زدنش وفحشهاشو نداشتم اومدم خونه پدرم دیگه هم نمیرم 

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
مرد شور همشونو ببره شوهر منم فحشهایی به خودم وپدر مادر میگه که دیگه تحمل زدنش وفحشهاشو نداشتم اومدم ...

منم  دیونه شدم واااای ق حرفای زشتی پیزنه میگه چسبیدی در کو ن من از گ و ه من میخوری وااااااااااای تو عمرم تابحال ازین حرفا نشنیده بودم خاک بر سرش  بخدا تقصیر مادرشه مادرش اینقد روشو تو روی من باز کرد

2738
مال منم خیلی فش میده حتی ب مادرم رفته خارج کشور از اونجام باز فحش میده ۴ روزه بلاکش کردم دیگه فشاش و ...

با مادرت رفته خارج از کشور؟

حیلی مرد بد دهن لده من خیلی بدم اومده ازش 

با مادرت رفته خارج از کشور؟ حیلی مرد بد دهن لده من خیلی بدم اومده ازش 

تنهایی رفته  میگم ب مامانم فحش خیلی بد میده  نه میتونم طلاق بگیرم نه میتونم باهاش کنار بیام به خاطر پسرم دارم تحمل میکنم

مرد شور همشونو ببره شوهر منم فحشهایی به خودم وپدر مادر میگه که دیگه تحمل زدنش وفحشهاشو نداشتم اومدم ...

منم پسر دارم اسمش هم محمد حسین .می دونی تو دوسالگی بچم کاری کرد باهام که به خدا آتیش گرفتم اما به خاطر پسرم رفتم اما الان بچم هشت ساله دیگه نتونست 

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭