1874

بهش گفتم بچه رو ببر بیرون طبقه پنجمیم اومد ی جوری کلا سر بچع هشت ماه کرد   غش  رفت دیگ منم باهاش دعوا کردم  گفتم بچمو کشتی خودم میبرمش بیرون حالا لباس پوشیدم  میخام برم بیرون میگه این تیپی بری بیرون ابروتو میبرم  منم اینقد اعصابم  شد گفتم خودت برو بعدشم اینقد بد  دهنی میکنی خیییلی حرفا زشتی میزنه بجها من خیلی حالم بده دارم جنون میگیرم کاش جدا شده بودم کاااااااش

مزخرف تر از مردا دیگ موجودی نیست😆

خب خودت آماده میکردی بچه بعد شوهرتو صدا میزدی ببرش

خانوم‌مهربونی که درمورد  درمان تبلی تخمدان به خانوم های دیگه راهکار درست میدی از همین جا برای‌خودت تمام عزیزانت از خدا خیر میخوام‌تنت سلامت🌹🌹🤩🤩🤩

حرفای رکیک میزنه بعد میره رو مخت مسلا لبخند میزنه یواش میره رو مخت دلم میخاد بزنم مشت تو سرش 

بچها ری د ن ب اون مادری ک اینجور پسر تربیت کردن  یعنس ری دن بهش

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

هوف مردا بعضیشون خیلی بدن

مظلوم ترین زن دنیا اونیه که هیچ آرامشی در کنار شوهرش نداره اما بخاطر بچشش تحمل میکنه😭😭😭😭میشه برا آرامش دلم دعا کنین...سخته وقتی  بخاطر بچم مجبور باشم خودم خوشحال نشون بدم وقتی هیچ انگیزه ای برا زندگی ندارم...اما همه ادما از اول که بی انگیزه نمیشن....بی انگیزش میکنن ...منم یه ادم شادی بودم که صدای خندم همه جا میپیچید اما حالا شدم یه مادر به ظاهر شاد...خیلی سخته مجبور باشی جایی زندگی کنی که هیچ دلخوشی نداری...شبا به امید این که یه روز از این زندان آزاد میشم سر رو بالش میزارم...زندگیم حکم زندان منه ...گاهی وقتا با خودم تصور میکنم کاش بال داشتم بچمو میگرفتم میرفتم یه جای دور که هیچ کسی نشناستم....خدایا هر کسیو میبخشم الا اونیو که بهم تهمت زد ...لطفا برام دعا کنین به امید روزی که از این زندان آزاد بشم و بتونم با بچم شاد زندگی کنم...آمین
1922
مرد شور همشونو ببره شوهر منم فحشهایی به خودم وپدر مادر میگه که دیگه تحمل زدنش وفحشهاشو نداشتم اومدم ...

منم  دیونه شدم واااای ق حرفای زشتی پیزنه میگه چسبیدی در کو ن من از گ و ه من میخوری وااااااااااای تو عمرم تابحال ازین حرفا نشنیده بودم خاک بر سرش  بخدا تقصیر مادرشه مادرش اینقد روشو تو روی من باز کرد

مال منم خیلی فش میده حتی ب مادرم رفته خارج کشور از اونجام باز فحش میده ۴ روزه بلاکش کردم دیگه فشاش و ...

با مادرت رفته خارج از کشور؟

حیلی مرد بد دهن لده من خیلی بدم اومده ازش 

با مادرت رفته خارج از کشور؟ حیلی مرد بد دهن لده من خیلی بدم اومده ازش 

تنهایی رفته  میگم ب مامانم فحش خیلی بد میده  نه میتونم طلاق بگیرم نه میتونم باهاش کنار بیام به خاطر پسرم دارم تحمل میکنم

1911
مرد شور همشونو ببره شوهر منم فحشهایی به خودم وپدر مادر میگه که دیگه تحمل زدنش وفحشهاشو نداشتم اومدم ...

منم پسر دارم اسمش هم محمد حسین .می دونی تو دوسالگی بچم کاری کرد باهام که به خدا آتیش گرفتم اما به خاطر پسرم رفتم اما الان بچم هشت ساله دیگه نتونست