2737
2734
دروووغ؟تاوان اشکای منو کی میده😁😁😵 جدی؟پس این بهار خانم چی میگفت؟😕

بهاری خانومی اصلا وجود نداشت 

اسم اونی که عکسشو گذاشت کبری خانم گل و گلاب بود😁

همون آدمی که تاوان مرواریدهای بلورین منو خواهد داد مال شما  رو هم میده😅😅😅😅😂😂😂

........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینجا اگه به کسی شک کنی، جرات نداری بگی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

منم الان میخواستم داستان زندگیمو بذارم و عکس بذارم جرات نکردم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
منم الان میخواستم داستان زندگیمو بذارم و عکس بذارم جرات نکردم

بذار

تو از کاربراے قدیم و مورد اعتمادی

منم تگ کن

🖤السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤الســـــلام علیک یا ابا عبدالله ع🖤
2738
یکی از کاربرا گفت با مدرک که پیج بلاگر پیدا کرده، و عکس ها مال ی خانم و آقا ترکی هست که خداروشکر آقا ...

از کجا معلوم اون خانمه راس گفته شما با یک کلمه حرف اونو تایید کردین حرف اون بیچاره رو گفتین دروغه زود قضاوت نکنین 

حالا اگه واقعی هم نبود بد بود یه رمان رایگان میخوندیم زدین ترکوندینش😕😒

بذار تو از کاربراے قدیم و مورد اعتمادی منم تگ کن

الان پس تاپیک میزنم بیا

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
یکی درس بگه چی شد فهمیدین دروغ میگه؟ولی از حق نگذریم اگه واقعا دروغ بوده خوب قوه تخلیل و داستان نویس ...

مخصوصا اون قسمتش که همه میگفتن چقدر دیر پست میزاری گفت آخه پنج شنبه ها خ پدرشوهرم جمع میشیم بخاطر داریوش، بعد بچه ها رو بردم حمام  طول کشید نشد ادامه پست رو بزارم. 🤕

وقتی میدونی دروغ بود چرا تاپیک میزنی

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
مخصوصا اون قسمتش که همه میگفتن چقدر دیر پست میزاری گفت آخه پنج شنبه ها خ پدرشوهرم جمع میشیم بخاطر دا ...

دهنشو سرویس🤣🤣🤣🤣

خیلی دوس دارم ببینمش

There is GOD💚💚💚   ..                                               

چجوری گریه تون میگیره حالا

منکه هر چی میخونم میگم آخیی الهی حتما قسمتش بوده 🔫😐

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

کجایی خواهر ما دو دقه میریم میایم تاپیک ترکیده کاربری ترکیده اون وقت شما بعد چندروز اومدی؟؟؟خخخخ

بهتر ک نخوندی همش دروغ بود 

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2706