2726
عنوان

بچه ها ...شوهرم نمیذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه تهران جای خطرناک و شلوغه ..تو با ابجیت بری خوب نی ...گفتم مامانمم میاد باز گفت نه

بگو خودش بیاره شما رو 

تهران به نسبت بقیه شهرها نه خطرناکه نه شلوغ 

ذهن ایشون خرابه

😁
2728
فعلا ک گوش دادم گفتم باشه نمیرم ...آخه بعدش مطمعنم فرصت نمیکنم برم

هیچ چیز مهم تر از زندگی خودتون نیس 

اگه الان گوش کنی بعدا تو خیلی جاها باهات راه میاد و آزادی بیشتری بهت میده ولی الان گوش ندی بیشتر لج میکنه

شوهر رو میخوای مطیع خودت کنی باید باهاش راه بیای و لوندی کنی 😉

اسکار🙌
من چند تا از تاپیکاتو خوندم.یه چی بپرسم ناراحت نمیشی؟از شوهرت مطمئنی؟سروگوشش نمیجنبه؟از گوشی و فضای ...

اره مطمعنم ازش ...از گوشیشم خبر دارم نه که کامل زیر و رو کنم گوشیشو ...ولی گوشیش ک دستشه منم کنارشم همیشه اره بابا ازشمطمعنم ...یک درصد مطمعن نبودم ...از زندگیم بیرونش میکردم...می‌دونی خیلی دوسم داره ولی توجه و محبت بلد نیس 

خوش به حالتان شوهرامون دوستون داره میگه نرید.شوهر من عین خیالش نیست برم یه ماه دیگه برگردم نمیگه نرو🤔🤔🤔

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭 
اره مطمعنم ازش ...از گوشیشم خبر دارم نه که کامل زیر و رو کنم گوشیشو ...ولی گوشیش ک دستشه منم کنارشم ...

اوکی.خب شاید فشار کاری روش زیاده یه چیزی هم بگما.مردا بعد یه مدتی پیرزن پسند میشن یعنی دوس دارن زنشون خیلی ساده و عاقلانه رفتار کنه نه مثل دخترای کم سن.یه مدت حالا اصلا به خودت نرس..سر خودتو به یه کارایی یه هنرایی گرم کن..مردا از زن وابسته خوششون نمی یاد.اصلا تت عالم خودت باش یه مدت بعد میبینی که بهتر میشه.

فعلا ک گوش دادم گفتم باشه نمیرم ...آخه بعدش مطمعنم فرصت نمیکنم برم 

عزیزم اگه واجب نیست نرو 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
اوکی.خب شاید فشار کاری روش زیاده یه چیزی هم بگما.مردا بعد یه مدتی پیرزن پسند میشن یعنی دوس دارن زنشو ...

اره اتفاقا من خیلی بوسم دست خودم نیست اصلا مث بچه ها رفتار میکنم ...خودشم فک می‌کنه من وابسته شم ...واین اصلا دست خودم نیست چون دوسش دارم ولی زیاد بروز نمیدم...یکم غرور دارم ...چند بار بهش گفتم میگه محبت و بغل و...همش سوسول بازیه ...خجالت میکشه...

البته من قبل ازدواج ی اتفاقاتی برام افتاده حس میکنم ب اون موارد فکر می‌کنه و حال روحیش خوب نیس و اینا همه تاثیر داره

2706