2733
2734
عنوان

فکر کنم دارم حسودی میکنم😒

5883 بازدید | 54 پست

خانمه قبلیه همسرم فوت شدن بعد عکساشو تو گوشیش داره هرازگاهی عکسارو نگاه میکنه منم چیزی نمیگفتم با خودم‌میگم اون که فوت شده خدا رحمتش کنه دیگه برنمیگرده ک...تا دیشب بهش گفتم رم گوشیتو در بیار یکی دیگه بنداز تا عکس های خودمون باشه قبلیه هر موقع باران بزرگ شد عکسارو نشونش بدیم هیچی نگفت...نمیدونم حق دارم ناراحت بشم یا بیخیال باشم..سردر گمم به خداا

حالا خودش به من گفته حق نداری از خیابونی که همسر قبلیته رد بشی...پاتو تو اون خیابون نمیذاری..فامیلاشو هر جا دیدی سلام علیک نمیکنی..😒

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

خوشبخت باشی گل

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که فوت میکنه با کسی که جدا میشه فرقش زیاده

حسودی نکن،بالاخره کلی خاطره خوب دارن

حسودی باعث میشه از شما زده بشه

روحش شاد،،زندگی شما هم شاد

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

حساسیت نشون نده...خدابیامرزه اون خانم رو ...هرآدمی ک فوت کنه آدم گاهی بیادش میفته...

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2738
عزیزم به نظرم که شوهرتو خیلی دوس داری الکی داری خودتو حساس میکنی

جونمه..ولی دسته خودم نبست دوس دارم فقط عکسای خودم تو گوشیش باشه

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706