2703
2553

عزیزم مال من سه بود و سالمه حتی اونزمان که من این مشکلو داشتم خانمه ان تی بچش چهار و نیم بود و سالم بود دو و نیم که چیزی نیست مطمئن باش سالمه

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ضخامت مایع پشت کردن جنین

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
2714
واقعا؟؟؟؟وااای انقداسترس دارم 😞😞😞

اره عزیزم درکت میکنم مطمئن باش سالمه من یه ماه و نیم از خواب و خوراک افتاده بودم الانم بچم شش ماهشه ماشالا باهوش و سالم😜

انتیت خوبه دکتر من میگفت دو و نیم به بالا و سه به بالا خوب نیست

زن داداش من هر دوبار گفتن بالاست،بعدم آزمایش بعدشو داد گفتن مشکل داره،حتی آمینوسنتز هم شد بچه اشم الآن چهارسالشه هیچ مشکلی نداره

خودمم گفتن مرزی هستی دو ونیم بودم خیلی استرس کشیدم ولی هیچی نبود دخترم ۳سالشه

2706