2733
2739

ما زمین خریدیم پیششون تعریف کردیم سری با وام و قرض و بزور اومدن اندازه زمین ما تو کوچه ای ک ما خریدیم فورا خریدن

حالا خونه پیش خرید قراره بکنیم و اوناهم فهمیدن دارن خودشون ب آب و آتیش میزنن اونا هم پیش خرید کنن

خسته شدم ب شوهرم میگم چرا میگی نگوووو گوش نمیده دهن لقه همه چی رو زود لو میده دارم دیوونه میشم 

از مادرشوهرمم پرسیدم ج نمیده قایم میکنه میگم داداش نان هم میخوان بگیرن قایم میکنه نمیگه 

اعصابمو داغون میکنن با حسودیشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اعصابت داعون میشه؟؟

بد سبب خیر میشی اونا هم به جایی میرسن؟؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

خب اونام بخرن 

شما انگار خودت داری حسادت می کنی 

اگر هم مطمئنی حسادت میکنن باید ازشون دور شد. همین

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2738

خونه خریدنِ اونا از خونه ی شما کم نمیکنه. بیخیال باشید 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706