2737
2734

حاجتی رو از خدا دارم و چشم امیدم به خداست اما نمیدونم چرا نا امیدم میکنه...چرا احساس میکنم میبینه منو و حرفامو گوش میده اما نجاتم نمیده

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوست عزیز. روایت داریم به جایی که امید ندارین بیشتر امید داشته باشین... ان شاءالله حالا که شرایط برات سخت تر شده فرج نزدیک شده و به همین زودیا به حاجتت میرسی. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
2738
واسم دعا کن

حتما دعا میکنم. ان شاءالله خداوند در رحمتشو به روت وا میکنه. از استغفار و دعا و صلوات و به ویژه نماز اول وقت دست بر ندار. این وسوسه شیطانه که میگی اینقدر ختم برداشتم خیته ام... 

امشب نماز غفیله بخونم براتون ویژه دعا میکنم... 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
حتما دعا میکنم. ان شاءالله خداوند در رحمتشو به روت وا میکنه. از استغفار و دعا و صلوات و به ویژه نماز ...

واسه منم دعا میکنی توروخدا😢

❤از خدا ممنونم که تورو بهم داد دلیل بودنم❤  
حتما دعا میکنم. ان شاءالله خداوند در رحمتشو به روت وا میکنه. از استغفار و دعا و صلوات و به ویژه نماز ...

دوماهه نمازام اول وقت.حتی نماز صبح 😔

دوماهه نمازام اول وقت.حتی نماز صبح 😔

آفرین. شیطان رو زیر پات له کن. بعد از نماز صبح و مابین نماز ظهر و عصرت حتما صد تا صلوات با و عجل فرجهم بفرست. روایت داریم که این کار 30 حاجت از دنیا و 30 حاجت از اخرت رو براورده میکنه. 

آفرین. شیطان رو زیر پات له کن. بعد از نماز صبح و مابین نماز ظهر و عصرت حتما صد تا صلوات با و عجل فرج ...

من فقط 2 تا حاجت دارم که خدا به ترفه العینی میتونه بهم بده....اخ اگه بده چه قدر خوب میشه😍

2706