2737
2739
عنوان

جینگیلو جینگول ماشالله😂😂😂😂 بیا تو بیا بیا بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 30 پست
عزیزم منم فردا میخوام برم تست بارداری دعا کن نباشه، راستی از شما یکم ناراحتم گفتم بیام تاپیکت بگم&nb ...

الهی من بگردددددم بگووو چیکار کردم ک ناراحتت کردم لطفا بگو

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهی من بگردددددم بگووو چیکار کردم ک ناراحتت کردم لطفا بگو

خدانکه گلم، فقط وقتی فهمیدم اون کابر اقاست خیلی خجالت کشیدم، صبح من یه سوال پرسیدم راجع به یه اهنگ خیلی وقته دنبال این اهنگم نمیتونستم پیداش کنم، گفتم بیام نی نی سایت، دیگه تا جایی که مغزم کار میکرد تونستم توصیف کنم اهنگه رو یه کاربر اقا هم تو تاپیک من بود، من گفتم وسطای اهنگ یه صدای زنونه هست میگه آه، خودمم میدونستم عجیبه سوالم گفنم شاید یکی بدونه، چون یه بار اهنگی که اسمش نمیدونستم چی بود رو یه کاربر تونست از رو توضیحاتم تشخیص بده و لطف کرد گفت بهم، شمام نوشته نکنه توام میخوای بگی آه..... خواستم بگم بهتره اگه چیزی رو نمیدونیم از کنارش رد شیم... حتی اگه شاید مسخره باشه به نظرمون، مرسی ازت دوست خوبم😊😍

خدانکه گلم، فقط وقتی فهمیدم اون کابر اقاست خیلی خجالت کشیدم، صبح من یه سوال پرسیدم راجع به یه اهنگ خ ...

ببخشید شرمنده 😔😔😔😔من به شوخی گفتم‌چون قبل  کامنت من تو میگفتیو میخندیدی گفتم یه چیزی‌بگم باهم‌بخندیم😔😔 بخدا برا خنده بود بخدا😔😔شرمنده معذرت میخام براات یه تسبیح صلوات میفرستم که ازت دلت در بیارم ولی دلخور نباش

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      
ببخشید منم یه سوال بپرسم.اقدام به بارداری کردم.۱۰ روز مونده به موعدم.ولی تکرر ادرار دارم.یعنی باردار ...

نمیدونم عزیزم تو کیت بزن ببین قرمزه اقدام کن چون ۱۰ ۱۲ روز قبل پریودی روزای تخمک گذاریه  

2738
من فکر کردم تو تاپیک یکی فارغ شده یا حنابندونه

نه خبری نی😂😂😂😂

منکه مجردم بتا و اینا نمیدونم چیه ولی تو خیلی باحالی😄😍

خب  اینا یروز به کارت میان تا ابد ک مجرد نمیمونی😁😂 چاکریم

تخمک گذاری فهمیدم.اقدام کردم.حالا منتظرم ببینم نتیجه چی میشه.ولی تکرر ادرار گرفتم.گفتم شاید از علاعم ...

ان شالله ک بارداری خوشگلم 

ولی اره تکرار ادرار نشانس ولی برا وقتایی ک جنین حداقل سه چار هفته ای باشه الان لقاحه ریزه باعث قشار به مثانه نمیشه ک😍 ولی برا همه ک یجور نیست علایما شاید تو  حامله ای

2706