2733
2734

بچه ها من تا شهریور بیمه نیروهای مسلح بودم،بابام آزاد تحت تکفل خودش بیممون کرده بود،

بعد دیگه رو بیمه تامین اجتماعی خودمون بیمه تکمیلی گرفتیم از تکفل خارج شدیم،

اونایی که بیمه تامین اجتماعی داشتن،

و تکمیلی

هزینه دکتر و سونو و آزمایش رو آزاد پرداخت میکنید؟

یا چی

من تاحالا همشو آزاد دادم☹

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

عزیزم با بیمه حساب میشه تامین اجتماعی دیگه برو دفترچت بگیر

البته نسبت به خدمات درمانی خیلی بیشتره هزینش

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
عزیزم با بیمه حساب میشه تامین اجتماعی دیگه برو دفترچت بگیر البته نسبت به خدمات درمانی خیلی بیشتره ه ...

دفترچه دارم،

یعنی هرجا میرم حسابه با اون دفترچه؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دفترچه دارم، یعنی هرجا میرم حسابه با اون دفترچه؟

بله حساب...مطمعنی ازاد دادی؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
بله حساب...مطمعنی ازاد دادی؟

آره اصلا دفترچمو با خودم جایی نبردم😂

فکر نمیکردم به درد بخوره

فکر کنم طبق قانون جدیدش بخیر فقط بری بیمارستان های تامین اجتماعی

نه عزیزم بیمارستان تامین رایگان،،بقیه جاها تعرفه داره

نه عزیزم بیمارستان تامین رایگان،،بقیه جاها تعرفه داره

من بیمه خدمات درمانی ام

اما برای ویزیت و سونو اینا که میرفتم،کسایی که تامین اجتماعی بودن بهشون میگفت تامین اجتماعی قراردادش رو تمدید نکرده و آزاد حساب میکرد براشون، میگفت باید برید بیمارستان های تامین اجتماعی

حالا شاید هم شهر به شهر فرق داره، نمیدونم

2738
من بیمه خدمات درمانی ام اما برای ویزیت و سونو اینا که میرفتم،کسایی که تامین اجتماعی بودن بهشون میگف ...

شاید 

والا من شاغلم بیمارستان،،دفترچه ها قبول میکنیم

من البته مطب رفتم عزیزم،نه بیمارستان حالا یا بیمارستان و مطب فرق داره یا شهر به شهر

مطبا چون تامین اجتماعی دیر پولشوک میده کلا قبول نمیکنن راحت

نامردیه خب در حق بنده خداهایی که تامینه بیمه شون

چی بگم والا

برید بیمارستان،،خیلی بیمارستانا از مطبم بهتره

والا دستگاه سونو ما تو تهران هیچ مطبی نداره،،مطعنم ولی مردم فکر میکنن مطب خوبه

چی بگم والا برید بیمارستان،،خیلی بیمارستانا از مطبم بهتره والا دستگاه سونو ما تو تهران هیچ مطبی ند ...

من تحت بیمه همسرم هستم(کارکنان دولت) اما مدتی بیمه محل کار خودم تامین بود، یکبار ازش استفاده کردم برای پزشک زنان، بیمارستان تامین

به قددددری برخورد اون دکتر زننده بود که بار آخرم شد.

البته مشکل اون دکتره، تعمیم نمیدم به همه دکترها و بیمه

اما برام خاطره ی بد شد

جاهای دیگه هم تعرفه هر دو بیمه یکی بود، دیگه دفترچه تامین رو لغو کردم، فقط حق بیمه(سابقه بیمه)م ادامه داره

الانم با وضعیت موجود بخاطر خلوتی مطب رو ترجیح میدم وگرنه خیلی از اینکه تو شهر من دستگاه مطب ها بهتره یا بیمارستان اطلاع ندارم حقیقتش

من تحت بیمه همسرم هستم(کارکنان دولت) اما مدتی بیمه محل کار خودم تامین بود، یکبار ازش استفاده کردم بر ...

بله الان که صرف با مطب حتی ازاد، ،بیمارستان خیلی شلوغه

2706