2726

خانوم تهرانی عزیز سلام خداقوت،سایتی به وسعت نی نی سایت که تو سرچهای گوگل اولین سایتی که میاد ادرس این سایته،بدون مدیریت و نظارت درست و کاربردی رها کردید،تاپیکهای این چندروزه اخیر رو رندمی خودتون بررسی کنید چقدر بی محتوا و پوچ،چه پستهای سخیفی ردو بدل میشه ،شده چاله میدون،یعنی سخته با کاربرهایی که برای حرفهای خاله زنک و غیر معمول تاپیک میزنن اخطار بدید که درصورت تکرار قطع دسترسی میشن،یا به کاربرهایی که تو تاپیک هتاکی میکنن نمیشه اخطار بدید و درصورت تکرار قطع دسترسی بشن،چطور برای اعمال محدودیت در مورد عنوان تاپیکها عملکرد خوب و قاطع دارید در این موارد اینقدر ضعیف عمل میکنید،حتی قبلترها که اینقدر منشیها تو نی نی سایت برای تبلیغات جولان نمیدادن تقریبا مرجع شناسایی پزشک خوب حداقل برای بنده نی نی سایت بود ولی الان هر تاپیک پزشکی رو باز کنیم کاملا مشخصه یه منشی با چند کاربری داره جذب مشتری میکنه،خیلی سطح سایت اومده پایین ،حالا واقعا درک میکنم چرا خیلی از کاربرهای قدیمی ترجیح میدن تو سایت نباشن،اینجا دیگه فضای جذابی نیست ،حیف از سایتی که داشتید من از سال ۸۸ با اینجا اشنا شده بودم ولی حیف که با تغییرات غیر ضرور وعدم مدیریت درست سایت به حاشیه رفت ،بااینکه بعد از مشکلی که برای بارداریم پیش امد بودبا این سایت اشنا شدم و خاطرات بسیار خوبی از سایت داشتم ولی با توجه به شرایط پیش امده ترجیح میدم چندصباحی دیگه تو سایت نباشم کاش یه فکر درست برای مشکلات سایت بشه و به روزهای اوجش برگرده 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید