2737
2734
عنوان

دکتر زنان مسخرم کرد😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 4952 بازدید | 189 پست

بچه ها من ناخواسته باردار شدم والان نمیدونم باید‌چه خاکی به سرم‌کنم

دوتا پسر دارم۷ ساله و ۱/۵

خواهش میکنم نیاید سرزنشم کنید ویا نصیحت 

حالم خرابه از دیروز که فهمیدم زندگیم جهنم بود جهنم تر هم شده😔😔😔😔

آخه به کدامین گناه فرت وفرت قطع دسترسیم میکنید😢😢این کاربری چهارممه😬😬کاربری اولم برای۹۴/۲/۶بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من تحت فشار مادر شوهر و ۷خواهر شوهر همزمان بودم.فامیلم ک جای خود داشت.کلا گفته بودن فلانی بچش نمیشه. ...

ای وای چه ادمایی

حالا من از نظر خانواده شوهر و فامیل مشکلی ندارم خودم خودمو اذیت میکنم از صدتا مادر شوهر بدترم

2731
قاطی پاتی  نخور  چرا رازیانه میخوری  وقتی  تخمک گذاری داری  . سیاهد ...

الان این ماه دیگه هیچی نخوردم گفتم ولش کن حالا بزنه بقیه هورمونامو درب و داغون کنه گفتم همون مسیر طبیعی رو پیش میگیرم

2738
بچه ها من ناخواسته باردار شدم والان نمیدونم باید‌چه خاکی به سرم‌کنم دوتا پسر دارم۷ ساله و ۱/۵ خواه ...

آخی نگو اینجوری بچه که خیلی خوبه 

کاش من سه تا داشتم 

انشالله ک اخری دختر باشه بشه همدمت بعدها بخندی ب این روزت 

ناشکری نکن ، ببین ماها چقد واسه یه دونه نینی استرس داریم و هزینه میکنیم و .... اخرم ک فعلا هیچی 

قدر نعمتایی که خدا بهت داده رو بدون

دكتر قبليت پولكى بوده الكى ازمايش نوشته برات بعضى دكترا هستن قرارداد دارن با ازمايشگاه الكى مشترى مي ...

من جايي كه دكتر ميرم خيلي پولكيه البته اكثرشون هستن از كارت خوان پول نميكشه كه ماليات نده همه ي خانوما رو ميفرستن بيرون پول نقد بيارن 

بعد اولين ويزيت خفتت ميكنه پاپ اسمير ميگيره از همه 

منم زنگ زدم اداره ماليات گفتم فك كن تو اون بارون رفته بودم پول بكشم واس خانوم در صورتي كه كارت خوان داش 

عزیزم تا جایی که میدونم

اگه یکسال اقدام کت طول بکشه، بعد از اون باید بفکر دوا درمون باشی، نه بعد هشت ماه، استرس رو دور کن از خودت، شب ها و روز های خوب رو برای اقدام انتخاب کن  با وضو باش و فکرای خوب داشته باش

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706