2733
2734
عنوان

دکتر زنان مسخرم کرد😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 4952 بازدید | 189 پست
من ۱۸ سالگی عروسی کردم تا ۲۲ سالگی باردار نشدم اصلنم دکتر نرفتم چقد عجولی دختر زمان بده بخودت و بدنت ...

میترسم از اینا بشم ک بدون دلیل و مشکل بدنی چندین سال منتظر میمونن و نمیشه 

باز اگه ادم بدونه یه مشکلی تو بدن خودش یا طرفش هست میگه خب اوکی میرم اینو درمان میکنم خوب میشه ولی الان ک ما همه چیزمون نرماله فقط فکرم درگیری شدید پیدا کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیز و بقیه ی خانما .(البته اونایی که مشکل پزشکی جدی ندارین)

شما باید اقدام کنید و رها کنید 

رها کردن خیلی مهمه .آدم یا اعتقاد  به خدا داره یا نداره دیگه...

اگه به خدا واقعا اعتقاد دارین باید اقدام کنید پریود اومد هم ناراحت نشین و بسپرین به خدا. اگه نشد یعنی وقتش نبوده براتون 

چون اگه نسپرین استرس می گیرین و همین مانع بارداری تون میشه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2731
راست گفته تا یکسال طبیعیه که باردار نشی... منم تقریبا مثل تو بودم عجله داشتم یه دکتر گفت بیخیال باش ...

کاش منم اینطوری بشم 

تازه اونجا گفتم دلم دوقلو میخواد بازم بهم خندید کلی😂

فکر کنم تو دلش گفته این دیگه چ خل وضعیه

من اصلا به بارداری فک نمیکردم فقط به لذت اون رابطه فک میکردم تا اینکه یهو شد

خیلی خوبه ک ادم بتونه افکارشو مدیریت کنه

متاسفانه من کلا ادم حرص خور وپیگیریم این چندماه با چندتا دکتر مشاوره گرفتم کلی مقاله زبان اصلی خوندم چندین مزتبه رفتم کلینیک ناباروری 

اصلا از فکرش نمیتونم بیرون برم

دوست عزیز به لطف خدا باردار میشی اخه شما سنی نداری که انگ ناباروری به خودت میزنی حداقل یکسال دیگه صب ...

تا یکسال دیگه با این همه فکر و خیالی ک درمورد بارداری میکنم جای دکتر زنان باید برم روانپزشک😑

مثل ما  حتی دیروز یه خانومی تو مطب بود آی وی اف کرده بود باردار شده بود گفتم چرا آی وی اف کردی ...

اره پیشگیریا مخصوصا با قرص بارداریو سخت میکنه دوست منم دوسال قرص خورد الان8سال باردار نمشه چیزیشم نیس

2738
بارداری شیمیایی اولین باره میشنوم

بارداری شیمیایی یعنی فقط هورمون بتا تو خونم رفت بالا ولی نه جنین داشتم نه ساک نه هیچ چیز دیگه ای فقط هورمون بارداری تو خونم زیاد شد ، یعنی لقاح انجام شد ولی خیلی خیلی زود دفع شد 

منم یه مامای آشنایی داشتم بعد دخترداییم بدون هیچ دلیلی ۵سال باردار نشد ی بار بهم گفت بهش بگو بعد از ...

اون شاید کم تحرکی داشته چون بااین کار به اسپرما کمک میکنی زودتر به دهانه رحم برسن 

اسپرمای شوهرم گرید آ و ب هشتاد وپنج درصدن یعنی سرعتشون خیلی عالیه😑

فک کنم بیستمین باره میگم  در زوج های سالم ممکنه بارداری تا یک سال هم طول بکشه هیچ مشکلی هم نیس ...

دوست من بعد ۸ سال بچه دار شد 

اصلا هم مشکلی نداشت .

میگن بعضی ها خودشون دیر بچه دار میشن.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
هیییی خواهر با این فکر و خیال چ کنم

خداییش راست میگی؟؟

۸ ماه باردار نشدی؟؟فکر وخیال داری؟؟

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2706