2726
عنوان

شما باشین چکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 199 پست
بچه ها نمیدونم چقدر میتونین درکم کنین ولی قبل ازین یه خاستگار داشتم بعدا فهمیدم زن داره همه خورد بهم ...

الان جدا بشی بعدها میفهمی برات بهتر بوده..

اصلا یکاری کن مگه نمیگه میخادت بش بگو نمدونم مثلا فلان اقواممون اومده خاستگاریم مامانمم گفته قبول کن و... باید جداشیم دیگه اینجوری نمتونم ادامه بوم توام اگه واقعا دوسمداری برو با مامانت اینا بیا خونمون اگم پول نداری فعلا فقط نامزد میکنیم یاخونوادهامون درجریان باشن همو بشناسیم تا بعد اگم نمیتونی ک برو بسلامت ببین اصلا میخاد بیاد یا فقط حرف میزنه 

بابا ازدواج خوبه‌اما دیگع ارزش نداره برای ازدواج کردن خودتو کر کور کنی.خوب نگاه کن.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دلم خواست یکیو داشته باشم مال خودخودم باشه اونم دوسم داشته باشه دروغم نگه یه عالمه بغلش کنم بوسش ...

عزیزم شما خداروشکر کن که باهاش نرفتی زیریه سقف،بخدا ماهم کلییییی مشکل داریم،خداروشکر کن که زباد جلونرفتی،واقعا خدا دوست داره👌🏻❤

2728
ایا اخرش به ازدواجی میرسیم ؟نمیدونم راست ودروغ حرفاشو اگه کسی عاشق باشه واقعا میتونه تحمل کنه کم.پیا ...

آخرش کاته گل، ما ک تو دهن هم بودیم دوماه به دوماه کات بود رابطه هامون چ برسه شماهایی ک صد فرسخ دورین

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
الان جدا بشی بعدها میفهمی برات بهتر بوده.. اصلا یکاری کن مگه نمیگه میخادت بش بگو نمدونم مثلا فلان ا ...

مطمینم.میگه اگه فوک میکنی خوبه قبول کن خودتو حیرون من نکن من هنوز کار ثابیتی ندارم واین حرفا 

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
اخه بعد ازینکه پیشنهاد ازدواج داد دیگه هیچ حرف بدی نزد پیشنهاد رابطه هم.نداد 😔میگه زیاد باهم باشیم ...

عزیزم معمولا کسی از دختری رو برای ازدواج بخواد معمولا این بحثارو وسط نمیکشه بهش خیلی احترام میزاره هدفاشو بهش میگه که میخواد برای ایندش چیکار کنه..

باورتون نمیشه بارها گفته مثلا من الان چکار کنم باید صبر کنیم یجوری اشنا بشیم من هیچ کاری جز صبر نمینتونم کنم 

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
عزیزم معمولا کسی از دختری رو برای ازدواج بخواد معمولا این بحثارو وسط نمیکشه بهش خیلی احترام میزاره ه ...

اینو هزار بار بهش گفتم گفت نتونستم طاقت بیارم بهت پیشنهاد دادم اشتباه کردم معذرت میخوام علط کردم این حرفا😞

چه پیجیده اولش درخواست رابطه کرده ولش

اره گفت اونجا فقط برای دوستی میخواستمت 😞

آخرش کاته گل، ما ک تو دهن هم بودیم دوماه به دوماه کات بود رابطه هامون چ برسه شماهایی ک صد فرسخ دورین

خیلی سخته بخصوص برای من من یبارچوب اعتمادمو خوردم اینبار دیگه کلی دعا کردم گفتم خدایا ادم خوبی بیار تو زندگیم بازم این بشه دیوونخ میشم😞

هنوز ک سنی نداری اخه ناامید نباش ارزش تو بالاتره

اخه همه دوستام.کلی خاستگار دارن یا ازدواج کرذن خواهرخودمم کلی خاستگار داشت بخدا دختر بدیم نیستم ولی کلا همین دوتا خاستگارو داشتم ایناهم اینجورین 😞

2706