2726
من انجام دادم کار خاصی نیس فقط اسپرمو بایه لوله آزمایشگاهی وارد بدنت میکنن استراحتم نداره

کی انجام دادی؟ چقدر هزینش شد؟ چه مدارکی لازمه آخه دکتر الان خودم انجام نمیده باید برم پیش دکتر دیگه دوباره از اول آزمایش و اینا رو میخواد؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انجام دادم کار خاصی نیس فقط اسپرمو بایه لوله آزمایشگاهی وارد بدنت میکنن استراحتم نداره

ببخشی گلم اینقدر سوال میکنم شرمنده

مشکلتون چی بود طبیعی باردار نشدی؟ 

2728

باید چه مشکلی داشته باشیم که ای یو ای کنن؟ 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
آها  من مشکلی ندارم گلم همسرم یه ذره تعداد و تحرکش کمه به نظرت ننیجه میگیرم؟

حتی تو بهترین شرایط بدون هیچ مشکلی شانس ای یو ای نهایتا ۲۰ درصده 

یجورایی شانسیه 

اما خب شما نسبت ب کسی ک مشکل زیادی داره یه قدم جلوتری انشاللع مبثت میشی 

اگرم خدای نکرده منفی شد دوباره تکرار کن چندماه بعد

2706