1874
1924

بگین دلیل اینکه طرفدارشین  الان چیه؟ 😍😍🖐🏻🖐🏻

توهین کردن=بی شعوربودن 

حالا هرجور خودتون میخواین. 

❤گفتم فقط طرفدارای الانش بقیه نیان❤

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈 @نگار_۱۳۸۲ @ساناز _a @حدیثوو @gh_73 @هند_سابق 

دلیلتونو بگین😍🖐🏻

امروز نی نی سایت چه خلوته تاپیک قبلیمم نیومدن😕😕

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈 @نگار_۱۳۸۲ @ساناز _a @حدیثوو @gh_73 @هند_سابق 

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

.

تو متفااااوتی  ........ چون            .....              من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓 🌱🌈💚
1922

كلا دوسش دارم و ادم خوبيه

منتها مواد و غربت باعث شده اينجوري بشه

ميدانيد چيست؟؟ما محكوميم..محكوميم دهانمان را ببنديم..محكوميم باوركنيم دروغ هايتان را....محكوميم به سكوت..محكوميم به باور كردن باور هاى پوسيده ى شما...ازما نخواهيد شمارا قانع كنيم....شما نيز خود را محكوم كرده ايد به باور...🎭🔒(margooى سابق)
كلا دوسش دارم و ادم خوبيه منتها مواد و غربت باعث شده اينجوري بشه

دقیقا😕👌🏻

1911
كلا دوسش دارم و ادم خوبيه منتها مواد و غربت باعث شده اينجوري بشه

عه من دنبال تو میگشتم چرا تگدونت خرابه

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

اول بگو. سلطان چه کسی بود و چه کرد 5 نمره

گروه سبز:وزن اولیه 71 😒 وزن این هفته60،150💃 💃 وزن هدف59 😍😍پرچم گروه آبی همیشه اون بالا بالا هاس عاشقتم آسنات جونم 😍آرزویم این است آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست ❤️❤️😍
بگین کیه شاید منم طرفدارش شدم....

خب نمشناسیش پس چرا اومدی خواهرم😂

1826
عه من دنبال تو میگشتم چرا نگدونت خرابه

هِلو كويين

والا مشكل فنيه🙁🙁تگ نميشم😢خوبي؟

ميدانيد چيست؟؟ما محكوميم..محكوميم دهانمان را ببنديم..محكوميم باوركنيم دروغ هايتان را....محكوميم به سكوت..محكوميم به باور كردن باور هاى پوسيده ى شما...ازما نخواهيد شمارا قانع كنيم....شما نيز خود را محكوم كرده ايد به باور...🎭🔒(margooى سابق)

کسایی که میشناسنش میدونن کیو میگم شما نمیشناسی پس🖐🏻تتلو

تتل🤩