2726
دختر من این جوری بود شیر خشک پپتی خورد  خودتم باید فقط نان برنج گوشت گوسفندی مرغ سیب زمینی بخو ...

دکترب من گفت حتی گوشت گوسفندم نخور این شیرخشک شماتلخ نبود؟اخه دکتربهم گفتم فقط بادستورمن بهت این شیرخشک ومیدن چون تحریمیم

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رژیم پایه بگیر یعنی فقط مرغ آبپز با برنج و نمک بدون ادویه و زعفرون و اینا میوه هم فقط سیب بخور دو هفته اینجورباش ببین بچه ت خوب میشه اگر خوب شد باید یکی یکی خوراکی هارو تست کنی ببینی به چی حساسه اونو نخوری مثلا زردچوبه اضافه کن به مرغت سه روز صبر کن اگر حساسیت نداد برو سراغ خوراکی بعدی همینطور برو جلو تا بفهمی به چیا حساسیت میده 

خیییلی سخته منکه به دخترم شیرخشک دادم البته اونم سختیای خودشو داره

خداجونم شکرت😍
2728

شکلات بیسکوییت کیک ژله کنجد ارده رنگ خوراکی کره سس قرمز و هر آنچه که روش نوشته شیر خشک یا نوشته کازیین حذف کردی ؟ امکان نداره حذف کرده باشی و باز خون ببینی

مسأله دیگه اینه که به قول دکتر قرگوزلو متخصص آلرژی امروز یه چیزی که از ترکیبات شیر توش باشه بخوری تا یک ماه و نیم بعد دیدن خون توی پوشک بچه از همون یه مورد محتمله یعنی اگر از امروز همه اینایی که گفتم و مواردی که تابلو هستن و اسم نبردم مثل شیر و ماست و... رو حذف کردی تا یک ماه و نیم بعد نتیجه رژیم معلوم میشه

اگر باز توی مدفوعش خون بود اون وقت میتونیم بگیم به لاکتوز شیر مادر هم حساسیت داره وگرنه فقط رژیم باید بگیری

وااا خب ترس نداره که 

بچه های خاهرای منم اینطوری بودن

یکیشون به شیر و لبنیات

اونیکی به عدس و اینچیزا

خاهرم خودش متوجه شد که وقتایی که عدس میخوره تو مدفوع بچه خون

ببین هی باید رژیم غذایی سخت تر بشه تا حل بشه اگه با رژیم مطلق حل نشد چاره ای جز شیرخشک نیست ولی حت ...

باورکن اصلالب ب وکیک بیسکوییت حتی پفک شکلات هیچی نزدم

دکترب من گفت حتی گوشت گوسفندم نخور این شیرخشک شماتلخ نبود؟اخه دکتربهم گفتم فقط بادستورمن بهت این شیر ...

بله نسخه باید داشته باشید هر سه روز یه بارم داروخانه 1بیشترم نمیده چون تو سیستم ثبت میشه 

چرا تلخ بود ولی سلامتیش مهمتر 

عزیزم تست پوستی بده براش  موارد ممنوع و مجاز ی تعداد زیادیش معلوم میشه  فکر کنم توی همین نی نی سایت ی تاپیک کامل درباره الرژی غذایی نوزادان هس 

دکترهایی ک بچه ها ازشون جواب گرفتن هم اسم بردن

قبل از تست برو روی رژیم پایه ک مرغ و پلو بدون ادویه و افزودنی هست   و اینکه دوهفته طول میکشه تا اثار تغذیه از شیرت بره 

منم فعلا گرفتار همین موضوعم و بااینکه رعایت کردم همچنان داره پوستش حساسیت میده البته بجز ی بار نقطه خون دیگه ندیدم  بیشتر علائم شدید پوستی داره

اگ کامل رعایت کنی و بازم خون ببینی ممکنه ب شیر خودت الرژی داصته باشه اونو نجیشه کاری کرد و باید بری سراغ شیرخشک ولی خیلی بعیده. ایشالا مشکلت حل میشه

انقد مادرا و نوزادا گرفتار این مشکل هستن جدیدا و همشونم بالاخره یکی دوسالشون گذشته و الرژیشون تموم شده حالا بعضیام نهایتا سه چهارسال

سخته میدونم ولی میگذره. دوسال دیگه خبری ازین سختیا نیس ایشالا

ببین مادامی که شیرخشک بدون لاکتوز ندی همینه

مگریه راه داری اونم بسته ترین رژیمو بگیری چوت دقیق نمیدونی بچت به چی الرژی داره و احتمالا به چیزای زیادی الرژی داره

شما دوهفته فقط کتع با مرغ یل گوشت گوسفت بخور حتی پیازم تو غذات نباشه و ادویه هم نباشه خوب میشه مطمعنا ولی شیرت کم نیشه

وااا خب ترس نداره که  بچه های خاهرای منم اینطوری بودن یکیشون به شیر و لبنیات اونیکی به عدس و ...

کاش منم متوجه بشم بچم ب چی حساسه خیلی سخته فهمیدنش همش میگم نکنه رودش بشه زخم نکنه چیزی بشه 

بنظرم شیر خودتو بدی از همش بهتره .شیر مادر برای نوزاد دوای تموم درداشه بهترین شیر شیر خودته .ولی سعی که چیزایی که حساسیت زاس رو کمتر بخوری

دخملم وشوهرم بهانه زندگیمن.شوهرعزیزتر از جانم مرسی که انقد خوبی فرشته من😍😍😍

عزیزم حساسیت به پروتئین گاوی تو خیلی از بچه ها هست استرس نداره که اگه برات ممکنه که شیرخشک مخصوص بده من نیوگیت دادم اگرم برات مقدور نیست رژیم باید بگیرین کل چیزهایی که با شیر و گوشت گاو هست ممنوع غذایی دریایی تخم مرغ و چهارمغز ..حتی گاهی ادویه ها و گوجه فرنگی بعد از ۶ماهکیم میتونین تسو بگیرین که دقیق مشخص بشه به چه چیزهایی هست 

2706