1920
1924
عنوان

عجب ادمای سمی هستین خداییش

844 بازدید | 69 پست

تاپیک داستان عشقی مادربزرگ رو نینی یار برگردونده بود چرا باز گزارش زدین؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

این چ وضعشه

زندگی زیباست اگر قور قودوخ قویسا😒😂                                                                                                           99/9/9 به ارزوم میرسم اگه خدابخاد😌

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

چی  گفته بود من تازه رفتم ببینم چخبره

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توقرارمنی🤰ومن‌بیقرارتو🤱👇                             لحظه موعود👈۱۶فروردین۱۴۰۰😍                             دخترم تو همونی که من همیشه تورویام دیدم منوبابایی عاشقتیم💓منتظر دستای کوچولوت ایم

آره منم الان داشتم میخوندم ترکیدچه بیشعورشدن مردم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
1911
داشتم میخوندما عبضیا😒😐😠😢😢🤕🤕🤕🥺🥺😒😒🤬🤬

نی نی یار پنج برگردونده بودش چرا باز ترکوندن خدا میدونه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4778086/خانوما-ترو-خدا-کمکم-کنید-حالم-خیلی-بده-شوهرم-بهم-خ ...

میدونستی ممنوعه؟

1904
1918