2733
2734
عنوان

آسنترا ۵۰

| مشاهده متن کامل بحث + 14814 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عوارض نداشت برات ؟از ۵۰شروع کردی یا همون ۱۰۰؟

از 100. نه مشکلی ندارم.فقط خواب اور بود اولا. الان دیگه بدنم عادت کرده. 

خودمم نفهمیدم چه جوری ترکیدم 😐zahra23456789 بودم 😢 بدون اخطار رفتم قاطی باقالیا 😐باز میشه این قفس 😑😑😑 
2738
پس بخورم شماهم پانیک داشتی؟

من افسردگی حاد داشتم. سال اول کلوپرامین و فلوکسامین خوردم. از سال دوم تا الان که شده 4 سال آسنترا میخورم.

خودمم نفهمیدم چه جوری ترکیدم 😐zahra23456789 بودم 😢 بدون اخطار رفتم قاطی باقالیا 😐باز میشه این قفس 😑😑😑 
کی باید قطع کنی؟یا باید بخوری حالاها حالاها؟

والا یه ماه نخوردم که مثلا قطع کنم. کم کم قطع کردم. ولی علائم افسردگیم دوباره برگشت.مجبور شدم بخورم. دکتر گفت شاید تا اخر عمرت باید بخوری. بستگی داره که بدنت جواب بده.. 

من چندسال پیش بعد از فوت ناگهانی پدرم حملات پانیک بهم دست میداد.روزی چندبار.هر روز اورژانس بودم.

میگرن خیییلی شدید ارثی هم دارم..اون موقع دکتر بهم اسنترا داد با پراپانوول با نورتیلیپتاین واسه میگرن 

خییییلی بهتر شدم. بعد از دوسال قطع کردم. 

الان چند ماه به خاطر کرونا استرس کردم. حملات پانیک برگشته

2706