2737
2734
عنوان

چطوری ادم عاشق شوهرش بشه

365 بازدید | 18 پست

دوسش دارم ولی عاشق نیستم.چیکار کنم دوست دارم عاشق بشم😭😭😭

درضمن جهارساله که باهاش زندگی میکنم 

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
والاه عاشقش بودم یه کاری کرد الان حتی دوسشم ندارم

چکار؟😞

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
ازدواجتون سنتی بوده؟ از اول چه حسی داشتی بهش یعنی دوست داشتنه به تدریج ایجاد شده

اره سنتی بوده دوست نبودیم

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران
چطور دوسش داری ولی عاشقش نیستی خیلی جالبه 

فرق عشق و دوست داشتن زمین تا اسمونه

خب فکر کنم دیگه تهش همون دوست داشتن وابستگی باشه تو این ازدواجا مگه اینکه یه اتفاق خاص بیفته

چ اتفاق خاصی

2706