2737
2739

سلام خواهرا 💛

بیایین اینجا واسه هم دعا کنیم بلکه خدا صدامونو بشنوه و حاجتمون رو بده🧡

خدایا⚘

میشنوی صدامو؟خدایا دیگه خسته شدم...

میشه کمکم کنی؟

خدایا دستمو بگیر.خدایا من جز تو کسیو ندارم.خدایا درد منو جز تو کی میفهمه؟خدایا دلم تنگه تنگه آرامش دلم برای خودم تنگ شده 

خدایا به همه آرامش بده 

خدایا تنها امید بنده هات این روزا تویی خدایا کمکمون کن خدایا مشکل هممون رو حل کن😔💙

التماس دعا خواهرا

خدایا خودت کمک کن بشع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به زودی از مادرشوهرم.مستقل بشیم

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2738

خدایا منو بکش تا راحت شم از این زندگی 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

ان شاءالله همه حاجت رو ا و عاقبت به خیر شن اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706