1920
1924

که چی؟ چی میشه یه لایک کنید ببینیم دیدین مخالفین موافقین؟ 😒

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥۹۹.۹.۹ برا هممون ریدن😑😂۹۹.۹.۱۰میبنمتون🤗😂تولد یه جیگری۹۹.۹.۹عه🤩 ماهی بخدا نگار عزیزم🤩       @نگار_1382  (جیگرکلاه قرمزیه😆😂مارماهی🏃‍♀️😅😂) نه اینکه شوخیه ولی واقعا ماهی🤩😻

اگه قصد خرید سیسمونی دارید حتما به نی نی تگ سر بزنید ❤🌹

1922
چ فرقی میکنه حالا

حیف وقتی که نظرمیدی راهنمایی میکنی

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥۹۹.۹.۹ برا هممون ریدن😑😂۹۹.۹.۱۰میبنمتون🤗😂تولد یه جیگری۹۹.۹.۹عه🤩 ماهی بخدا نگار عزیزم🤩       @نگار_1382  (جیگرکلاه قرمزیه😆😂مارماهی🏃‍♀️😅😂) نه اینکه شوخیه ولی واقعا ماهی🤩😻
1911

😂😂😂😂لابد سرشون شلوغه ولی معمولا لایکو میکنن حداقل😂😂😂

پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
من ازونایی ک یچی میگن و قفل میکنن متنفرم ادم نظرش بغض میشه نمیدونه کجا بگه  

میخواستم الان قفل کنم خودم تاپیکمو😂ولی جیف نظردادن دیگه نشد میخواستم بپاکم بعدش😕

1826
من ازونایی ک یچی میگن و قفل میکنن متنفرم ادم نظرش بغض میشه نمیدونه کجا بگه 

مذهبیا‌ بیشتر‌ قفل‌ میکنن

آدم‌هايى که شما را بارها و بارها مى آزارند مانند کاغذ سمباده هستند. آنها شما را می‌خراشند و آزار میدهند ، اما در نهايت شما صيقلى و براق خواهيد شد و آنها...مستهلک و فرسوده . پس به قول نيما يوشيج : چايت را بنوش و نگران فردا نباش ، از گندمزار من و تو, مشتى کاه می‌ماند براى بادها و يادها‌‌‌‌‌‌‌‌‌🌓‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌
دقیقا،من خودم یه وقتا از تجربه ام یا اطلاعاتم با صدق دل مایه میذارم که شاید کمکی به طرف کرده باشم بع ...

هادیگه یه لایک بکن ببینیم دیدی خواهرم😐

ولی خدایی تاپیک یکم پربازدید شدنی سخته رسیدگی

مثلاحتی  ده صفحه همرو نمیشه ریپلای کرد😑

امروز غذا گوش دادم ↨ فیلم خوردم ↨  روی مبل دویدم↨ روی تردمیل نشستم ↨  آهنگ دیدم↨........      اما همش حواسم به تو بود😿
1918