2737
2739
عنوان

اولین شب یلدا باید خونه خودمون باشیم ( تازه عروس ها )

| مشاهده متن کامل بحث + 3604 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما رسم داریم‌ دلمه برگ‌میزاریم و روش یه سکه میشوریم کامل و میزاریم وعصر چهارشنبه سوری میزلریم رو گاز بوش همه جا میپیچه و شب میخوریم.اون پول هم از قدیم واسه برکت خونه میزاریم.

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2731

اره برا ما هم خونواده عروس غذا و میوه و اجیل و شیرینی و کادو میارن البته عصر میارن بعدش دیگه هرجا دوس داشتیم میریم البته برا ماهرسال میارن سال اول پرتجمل سالای بعدی یکم ساده تر , ما معمولا اول شب برا شام  میریم خونه مادرشوهرم تا ساعت 11 اینا بعدش میریم خونه مامان من چون خاله هام اینا میان مامانبزرگم اونجاس تا ساعت 2, 3 شب میمونن 

ما رسم داریم‌ دلمه برگ‌میزاریم و روش یه سکه میشوریم کامل و میزاریم وعصر چهارشنبه سوری میزلریم رو گاز ...

ما اونو لحظه تحویل سال میکنیم ک پر برکت بشه 

عشق شوهرم ❤️
2738

سال اول ک خونمون بودیم مامانم شام رپخت با ی کادو برا من و ی پیراهن کادو برا شوهرم فرستاد خونم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

عزیزم ما هم داریم این رسمو البته من به خانواده ی همسرم هم گفته بودم بیان یه روز قبل یلدا بود فرداشم که شب یلدا بود همه رفتیم خونه ی مادرشوهرم ،مامانم برامون جدا جدا کادو نخریده بود من چون خیلی سماور ذغالی دوست داشتم سماور ذغالی خریده بود با وسایل کاملش 

عزیزم ما هم داریم این رسمو البته من به خانواده ی همسرم هم گفته بودم بیان یه روز قبل یلدا بود فرداشم ...

اهان اینم پیشنهاد خوبیه ممنونم ازت گلم

عشق شوهرم ❤️
2706