2726

توروخدا بگین چیکار کنم یکم سوزش داره خیلی کمه ولی جلوشو نگسرم بیشتر میشه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شربت دیفن هیدرامین بریز تو یه کم اب غرغره کن یا اب نمک

کردم ولی اب نمک میسوزونه

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
ببین گلو منم پر چرک و التهاب لوزه شده بود اب دهن نمی تونستم قورت بدم هر دوهزده ساعت ازیستروملیسین خو ...

پزشکان گفتن بخاطر مشکوک بودن به کرونا نباید از آزیترو استفاده کرد تا دقیقا مشخص بشه کرونا هست یا نه چون اگه کرونا باشه با خوردن آزیترو بیماری پنهان میشه و بسیار خطرناک... خودم تو تلوزیون شنیدم لطفا مراقب باشید

پزشکان گفتن بخاطر مشکوک بودن به کرونا نباید از آزیترو استفاده کرد تا دقیقا مشخص بشه کرونا هست یا نه ...

ببین من و شوهرم کرونا داشتیم دو تا دکتر رفتیم هر دو ازیسترومایسین نوشتن من که ریه هامم چر بود فقط با همین هزیسخروماسین خوب شدم ب جز من سه تا دوستام ابجی ام و دهیی و زن دهییم هم کرونا گرفتن و دقیقه همین دارو خوردن اصلا تنها داروی موثر برا عفونت ویروسی مثل همین کرونا آزیسترومایسین و خواهشا ب حرف های تی وی زیاد توجه نکن یادته اون مدتی که ماسک کمیاب بود اومدن اعلام کردن ماسک زدن لازم نیست ماه فروردین بود بعد دوباره مریضی اوج گرفت اجبهری کردن