2726

من شروع کردم رژیمو میخوام بشم۶۰یعنی تا عیدمیشه؟

الان حدودا۷۵هستم قدم۱۶۱سنم۲۵ساله

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خیلی ریز و زیرپوستی با برنامه مانکن و ورزش و حلقه تو دوسال از ۷۸ رسیدم به ۶۲ 

ب نظرم سرعتش کم باشه یه جورایی میشه سبک زندگیت و دیگه پرخوری برای همیشه حذف میشه از برنامه ات

ولی فشرده بخوای پیش بری تا عید میرسی ب ۶۰ 

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
تو شش ماه ۷ کیلو اضافه کردم😐

خب عزیزم شما بارداری برا خاطر اون هستش

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

تو ۳ ماه ۱۱ کیلو کم کردم تو خونه ورزش میکردم روزی حدود ۴۵ دقیقه رقص و حلقه و کش پیلاتیس حرکات ایروبیک و دمبل غذامم کم کرده بودم

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2706