2726
عنوان

همین الان..

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 42 پست
ابجیم قبول کنه بریم کوه با هم عکس بگیرم بذارم استوری حال شوهرم جا بیاد 

جریان حال گیریه😂کاش من ابجیت بودم دلم کوه میخواد

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کرونا ضعیف شده     دلار شده ۹۰۰ تومن     عزیزم تو بچه  یه خانواده ...

اخریووو دوست داشتم  

آرزوها بی اندازه بی رحم ان...نام کاربریم اسم و فامیل خودم نیست دوستان لطفا هی نگید فلانی فامیلیش محبیه می شناسی یا اهل فلان جایی؟😐😂
خواهدات چی شدن دیگه نیومدن؟

نه فعلا نیومد دو بار پیچوندم گفتم با شوهرم تنهایی می ریم بیرون نیایبن و یک کار دیگه که کردم هفته پیش دو بار رفتم خونه مامانم اونا هم که مجرد هستن دیگه تصمیم گرفتم خودم تند تند برم سر بزنم تا اونا نیان من قبلا هفته ای یگبار ب زور و التملس مادرم می رفتم دلم می سوخت تو گرونی برم شام ناهار دیگه دیدم ابجی هام حالی شون نیست که من نمی رم ینی شما هم نیایین

واکسن کرونا کشف شد اونم توسط ایرانیا .اخه اگه کشور دیگه کشف کنه بدرد ما نمی خوره چون به ما ایرانیا ن ...

خیلی محاله ولی ان شاالله

نمیخوام بخرم اول میخام خرج درمانمو بدم . 

ایشالا زود خوب بشی❤

نه فعلا نیومد دو بار پیچوندم گفتم با شوهرم تنهایی می ریم بیرون نیایبن و یک کار دیگه که کردم هفته پیش ...

خیلی کار خوبی کردی واقعا هم کارشون زشت بود اصلا تو ای گرونی و کرونا حالا گرونیم نباشه دیگه ای همه مهمونی اومدن خوب نیس

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اگه کرجی بیا با هم بریم اره می خوام حال شوهرم جا بیاد 

تهرانم:(

2706