2733
2734
عنوان

چخبره تو سایت😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 37 پست
الان لغو کاربری میشی کلا میخوای😂😂😂😂

برای همین پست گزارش بزنید

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا من عکس گذاشتم تا اومدم نظر هارو بخونم ترکید

اها شما بودین عکس خودتونو همسرتون بود

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          
شما پروفایل اینستا تون هم همینه؟

نع جانم 

من پیجم عکس خودمع 

میدونم ک یکی پروفمو گذاشتع  

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
الان لغو کاربری میشی کلا میخوای😂😂😂😂

مثل اینکه پاک شد ممنونم که بهم گفتی تا چک کنم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
اها شما بودین عکس خودتونو همسرتون بود

نه من تو اون تاپیک برای اینکه بچه حوصلشون سررفته بود عکس گذاشتم ترکید

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   
نع جانم  من پیجم عکس خودمع  میدونم ک یکی پروفمو گذاشتع    

آره میخواستم بپرسم ازشون ترسیدم زشت باشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
خخخ اونم الکی بود ینی؟ من ک بعده گلبهار هیچیو باور نمیکنم

خب باور نکنید فک کن رمانه

خدایاشکر 🙏در تاریخ ۹/۹/۹۹ وام‌مون جور شد برا ساخت خونه😍 ایشالله درتاریخ ۹/۹/۱۴۰۰ تو خونه خوشگل و مستقل خودم دارم گلدونامو اب میدم برام دعا کنید ممنون.                                                        "توانا بود هرکه دارا بود"ز ثروت دل پیر برنا بودتهیدست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب و روز کوشا بودندانست فردوسی پاکزادکه شعرش در این ملک بیجا بودگر او را خبر بود از این روزگارکه زر بر همه چیز والا بودنمیگفت آن شعر معروف را          

میشه بهم بگین چطور بعضی ها پروفایلشون در دسترس نیست 

چکار کنیم اون طور میشه؟

2706