2733
2734
عنوان

از دست این مادرشوهرو خواهرشوهرر😒😒😒😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 68 پست

ای وای نگو منم دلم خونه از دستشون همین دوساعت پیش بحث کردم باهاشون هم خواهر شوهرم هم مادر شوهرم هم پدر شوهرم. 

ازشون بدم میاد. 

این دستور دادن مادر شوهر منم همینه همش دستور حتی ب من اینو بخور اونو نخور  و و و.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو مگه شما زنگ زدی  ک الان ما بزنیم

گفتم دیگه بشوهرم میگن و بهش دستور میدن بمن نمیگن ک شوهرم اون روز گف یادم بنداز ب شهلا بزنگم سرماخورده گفتم مگ اونا بمن زنگیدن بعدم گفتم تو انفولانزا گرفتی شهلا زنگ زد گف براچی رفته تعزیه (نوه داییم ۱۷ سالشه هفته پیش تصادف کرد فوت شد جوون بود شوهرم ی ۱۰ دیقه رفته ی فاتحه داده)میگف چرا رفته مریض شده😕😕😕

هییییچ کس تواین دنیا قد پدر و مادر دلسوز آدم نیس هیچ کس

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2728
خب بگو بمیرین چرا شلوغش میکنین😂

😂😂نمیمیرن ک تا میرسی خونشوننن شهلاااا خواهرششش بمیررههه فلان شدهههههه حسین (دامادشونه)خواهرشوهرمجرد۴۴ سالم میگه خواهررررشش بمیره حسین تو بورس شکست خورد ال شد بل شد حسینم خواهرنداره خودشو میکشه بخاطر شوهره خواهرش

2738
ای وای نگو منم دلم خونه از دستشون همین دوساعت پیش بحث کردم باهاشون هم خواهر شوهرم هم مادر شوهرم هم پ ...

ن ب من اول خیلی دخالت کردن سرسنگین شدم دیگ باهام کاری ندارن بشوهرم دستور میدن😒😒😒😒😒ی بارم ب دخترشون بگن ب داداشت بزنگ شهر غریب ببین جیکامیکنع همش از شوهرررم انتظاردارن بیشعوراا

اخی عزیزم خدابیامرزه .توجه نکنید بحرفاشون کار خودتونو بکنید

ممنونم گلم ـ من کار خودمو میکنم ـ این شوهرم اصلا هرچی میگم چیزی نمیگه یادش ننداختم دیروز گوشیشو نگا کردم دیدم زنگ زدع باهاش حرفیده😒اونا جنبه توجه و احترام ندارن زودی پررو میشن و توقعاتت بیجا دارن

خواهر شوهرت چند سالشه؟

11 سالشه خون آدمو میکنه تو شیشه اندازه س تا زن میمونه ولی چون اسم بچه رفته روش نباید چیزی بهش گف امروزم با مادر شوهرم بحث کرد سر درس خوندن منم گفتم خو برو درستو بخون دیگه امتحان داری مادر شوهرم زدتش اونم برگش منو زد البته آروم هاا بد نه منم گفتم دس رو من بلند نکن دستو پاتو جم کن ب پدر شوهرم بر خورد ی بچه رو راه نمیدی و فلان بذا من بمیرم بد دستشو صبم کن و اینا منم گفتم نگفتم دستتو قلم میکنم گفتم دستو پاتو جم کن وگرنه جم میکنم بد دیدم خواهر شوهرمم رفته تو داره ب ننه بابام فوش میده میگه بیشعور دختر خر و این حرفا برگشتم گفتم داره بهم فوش میده میگن نه منم گفتم آره فوش میده مادر شوهرمم عین اینکه قاتل باباشو ببینه داش نگام می‌کرد تو نباید با بچه سر ب سر بذاری منم گفتم نه میام از این ب بد ن حتی میبینمش نادیدش میگیرم نمیام شمام منو نبینی اومدم بالا خودمم مثلا حاملم اومد زد کمرم. 

ببخش زیادی حرف زدم آخه دلم پر بود 

ن ب من اول خیلی دخالت کردن سرسنگین شدم دیگ باهام کاری ندارن بشوهرم دستور میدن😒😒😒😒😒ی بارم ب دختر ...

چه توقعی داری ازشون؟ خودت میگی بی شعورن!

بی شعوری درمون نداره. باید ولشون کنی.

وگرنه خودت پیر میشی. اونا که درست نمیشن خواهر

لطفا برای فرزندانم دعا کنید بزرگواران.

بهترین کار در مقابل خانواده شوهر بی تفاوت بودنه کلا باید نادیدشون بگیری وقتی ببینن مهم نیستن برات کمتر اذیت میکنن. اما کافیه به رفتارهاشون واکنش نشون بدی دیگه خوب میدونن چطور حالتو بگیرن

2706