2726
عنوان

كسي تو بارداري به شكمش ضربه خورده؟ يا فشار اومده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2051 بازدید | 22 پست

کیسه اب واسه همین چیزاس محافظه و اینکه دقت کنی موقع سزارین ۷ لایه برش میدن اینا همه‌ محافظه.

یکی بود از پیاده رو پرت شده بود تو جوی اب هیچیش نشده بود.

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضربه چیه بابا من ماه ۵ بارداری رفتم تو بالکن لباس پهن کنم بالکن خونه مون نرده نداشت پدرشوهرم میگفت نرده نمیزنم تا تابستون بعد یهو لیز خوردم از ب ا س ن  خوردم زمین آویز شدم از تو بالکن بماند که چقدر ضربه خورد به شکمم با بد بختی خودمو کشیدم بالا 

بعدشم مادرشوهرم اومد یه کم خندید ورفت 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش

آره.ماشینمون رو که میذاریم تو حیاط فقط یذره بین ماشین و در فاصله هست که از بینشون رد شی.منم رو حساب همیشه زود اومدم رد شم شکمم بدجور گیر کرد به دسته ی در و زخم شد😥 ضربه هم وارد شد.اصلا حساب شکممو نکرده بودم رو حساب همیشه رفتم.خداروشکر هیچی هم نشد.ی بارم خوابیده بودم به پهلو شوهرم رد شد پاش خورد به لیوان که جلوش بود قل خورد محکم خورد تو شکمم😐

2728
خودمم شکمم تو کابینت خیلی میخوره 😐😑حتی تو دیوار آخه خیلی عجولم و سریع راه میرم ولی چیزیش نشد دخترم ...

نخواب مامان من اینجوری کرده بود خواهرم له شده بود تقریبا تو شکمش..فوت کرد😔😔😔

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
کیسه اب واسه همین چیزاس محافظه و اینکه دقت کنی موقع سزارین ۷ لایه برش میدن اینا همه‌ محافظه. یکی بو ...

ديروز رفتم اپيلاسيون ٢ ٣ بار رو شكمم فشار اورد شكمم رفت تو مردم از استرس شده كابوس من

مرنج و مرنجان