1874
1924

تروخدا دارم از استرس دق ميكنم

پيش اومده كه شكمم بخوره به كابينت اروم ولي رفته تو

يا يكي شكممو فشار داده اروم ولي باز خيلي نگرانم خيلي زياد

دارم از استرس سكته ميكنم

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرنج و مرنجان

اره دوبار محکم شکمم ضربه دید

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

كوچولوتون مشكلي براش پيش نيومده؟ تو ماه چندم

نه خداروشکر تودوماهگی

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
1922
اره مااشنامون بارداربودبنده خدا توخیابون داشتن فوتبال بازی میکردن ازاون سنگینها مستقیم اومده بوده به ...

براشون مشكلي پبش اومده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرنج و مرنجان

من ۵ماهگی با شوهرم دعوام شد سر خانواده اش منم عصبی شدم خاک تو سرم با مشت محکم هی میزدم تو شکمم یهو شکمم شل شد انققققدر نرسیدیم رفتیم دکتر چیزی نبود خداروشکر ولی تاروزی ک زایمان کنم خودمو مامانمم استرس داشتیم دیگه بچه رو ک دیدیم دیگه خیالمون راحت شد

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1911
خودمم شکمم تو کابینت خیلی میخوره 😐😑حتی تو دیوار آخه خیلی عجولم و سریع راه میرم ولی چیزیش نشد دخترم ...

خدا خيرتون بده

از استرس گر گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرنج و مرنجان
1826

کیسه اب واسه همین چیزاس محافظه و اینکه دقت کنی موقع سزارین ۷ لایه برش میدن اینا همه‌ محافظه.

یکی بود از پیاده رو پرت شده بود تو جوی اب هیچیش نشده بود.

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد

ضربه چیه بابا من ماه ۵ بارداری رفتم تو بالکن لباس پهن کنم بالکن خونه مون نرده نداشت پدرشوهرم میگفت نرده نمیزنم تا تابستون بعد یهو لیز خوردم از ب ا س ن  خوردم زمین آویز شدم از تو بالکن بماند که چقدر ضربه خورد به شکمم با بد بختی خودمو کشیدم بالا 

بعدشم مادرشوهرم اومد یه کم خندید ورفت 

🎉خدایاممنون بابت همه چیز 🎉وزن اولیه ۸۱وزن فعلی ۷۴.۵وزن هدف ۶۸🤗من میتونمممممم ****من عاشق پاییز وزمستونم ☃️🍁�

آره.ماشینمون رو که میذاریم تو حیاط فقط یذره بین ماشین و در فاصله هست که از بینشون رد شی.منم رو حساب همیشه زود اومدم رد شم شکمم بدجور گیر کرد به دسته ی در و زخم شد😥 ضربه هم وارد شد.اصلا حساب شکممو نکرده بودم رو حساب همیشه رفتم.خداروشکر هیچی هم نشد.ی بارم خوابیده بودم به پهلو شوهرم رد شد پاش خورد به لیوان که جلوش بود قل خورد محکم خورد تو شکمم😐

خودمم شکمم تو کابینت خیلی میخوره 😐😑حتی تو دیوار آخه خیلی عجولم و سریع راه میرم ولی چیزیش نشد دخترم ...

نخواب مامان من اینجوری کرده بود خواهرم له شده بود تقریبا تو شکمش..فوت کرد😔😔😔

سید شهیدان اهل قلم می گفت:اگر مقصد پرواز است قفس ویران بهتر،پرستویی که مقصد را در پرواز می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...و اگر نردبانی از این خاک به آسمان نباشد ،جز کرم هایی فربه و تن پرور بار نمی آید .