2733
2734
عنوان

والدین دانش آموزام بهم توهین کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 27899 بازدید | 1090 پست
ولمون کن بابا  رفتم مادرم رو یه امپول بزنم پرستاره بسته ی امپول رو پرت کرد سمتم گفت خودت باز ...

نخیر میرفتی مدیریت بیمارستان شکایت میکردی 

من تو این کرونا تصادف کردم رفتم بیمارستان تبریز هستیم 

خیلیم بمن رسیدگی کردن 

بر لب جوی بشین و گذر عمر ببین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا تو سیستم پیشرفته و با فرهنگ معلم و دانش اموز باید کلاس و مدرسه رو تمیز کنند

خب شما با دقت متن رو بخون؛حتی وقتی مادراشون اومدن دیدن جارو دست منه؛تعجبم از اینه که فرزند یکی از پولدارترین افراد اون روستا به زور التماس میکرد که جارو رو بگیره و تو سالن رو تمیز کنه؛بعد اینایی که پدر و مادرشون کارگر هستن و همیشه به من زنگ میزنن که ما پول نداریم فلان چیز رو بگیریم از مدرسه به بچمون بدید اینطوری از من طلب کارن؛میان میگن چرا امسال مدرسه کیف و کفش به دانش آموزان بی بضاعت نمیده؛خب این آدما همیشه از بقیه طلب دارن؛اومده با ناراحتی میگه زمان شاه به بچه ها دفتر میدادن شما اول سال گفتید پول برگه آچار بدید؛که منم گفتم شما نیازی نیست بدید من بجای شما پول میذارم؛با اینهمه زبونشون همیشه درازه

2728
ولمون کن بابا  رفتم مادرم رو یه امپول بزنم پرستاره بسته ی امپول رو پرت کرد سمتم گفت خودت باز ...

معلومه که وظیفشون نیست بعدشم اینجور مواقع پرستارها اجازه نمیدن طرف حالش بده دستشویی بره و وظیفه ی همراهه براش لگن بزاره

درسته بعضی پرستارا  متاسفانه بداخلاق هستند البته گاهی بهشون حق میدم چون محیط کارشون رو اخلاقشون اثر میذاره ولی این توجیه خوبی برای بداخلاقی کردنشون نیست

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
وای مگه پرستار کلفت مریضه که بیمار رو ببره دسشویی ،شما پرستار رو با کمک بهیار اشتباه گرفتی

وقتی بهیار نیست بله ک وظیفشه 

بابای بیچاره ی مردم تو دستشویی افتاده و لگنش اسیب دیده

و از اون پرستار هم شکایت شده و الان پیگیری قانونی دارن میکنن

معلومه که وظیفشون نیست بعدشم اینجور مواقع پرستارها اجازه نمیدن طرف حالش بده دستشویی بره و وظیفه ی هم ...

برو بابا 

تو اصلا حالت خوب نیست

بابای بیچاره ی مردم تو دسشویی افتاده و لگنش شکسته.. حالا پرستار ببره وقتی بهیار نیست

2738
مثل خاله پتونیا تو جام آتش واسه کارنامه دادلی میگفت خیلی با استعداد ولی معلما درکش نمیکنن.😂😂😂 یه ...

اره دقیقا از رو همین گفتم😂

میگم راستی ی سوال ازت داشتم

اونجایی که خاله پتونیا واسش یه نامه اومد توش نوشته بود آخرین مرا به یاد داشته باش که این یعنی چی که خاله پتونیا بعدش قبول کرد هری بمونه؟

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
وقتی بهیار نیست بله ک وظیفشه  بابای بیچاره ی مردم تو دستشویی افتاده و لگنش اسیب دیده و از اون ...

شکایت از این جهت که اجازه داده بره دسشویی با حال بد درسته،ولی هیچوقت وظیفه ی پرستاری که ایقد درس خونده نیس که لگن بذاره زیر پای مریض،

اینقد خر تو خر بود ک نگو

به دست من سروم میزدن پرستاره همونطوری ضدعفونی نکرده زد تو دستم کشیدم درش آوردم زود گفت خانم چیکار میکنی؟ گفتم اینو با چی ضدعفونی کردی بعد زدی دستم؟ رفت یکی دیگه آورد 

بر لب جوی بشین و گذر عمر ببین 

عزیزم شما هیچ تقصیری نداری.خانمهایی گل دادن مسئولیت به بچه خاندانش آموزان نوعی آموزشه که یادبگیرن نظافت و تمیزی کلاس و اتاق خودشون رو قبول کنن این یه نوع آموزشه.متاسفانه والدین بی فرهنگ وناآگاه همچین دخترانی تربیت میکنند

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
برو بابا  تو اصلا حالت خوب نیست بابای بیچاره ی مردم تو دسشویی افتاده و لگنش شکسته.. حالا پرست ...

بخدا این تویی که حالت خوب نیست ،اینا وظیفه ی همراه بیماره نه دکتر و بهیار و پرستار

2706