1920
1924
عنوان

والدین دانش آموزام بهم توهین کردن

26205 بازدید | 1088 پست

سلام من معلم یک روستا هستم؛مدرسه ما امسال خدمتگزار نداره و باید خودمون کارهای مدرسه رو بکنیم؛دیروز من به چنتا از دانش آموزام گفتم برن استکان های دفتر رو بشورن؛به دوتا از دخترام هم گفتم کلاس خودمون رو جارو کنن؛پسرا بدون چون و چرا انجام دادن ولی اون دوتا دخترا کفتن نه مگه ما کلفتیم ؛منم جارو رو گرفتم و گفتم خودم تمیز میکنم شما کیفتونو بردارید منتظر باشید تا زنگ خونه ها بخوره؛این دوتا هم کلشونو انداختن پایین و رفته بودن خونه مادراشونو آورده بودن که چرا به بچه های ما گفتین کار کنن؛درصورتیکه من مجبورشون نکردم و خودم کارو کردم؛منم عصبانی شدم از اینکه بی اجازه از مدرسه بیرون رفتن گفتم چرا بدون اجازه تو ساعت مدرسه بیرون رفتید؛پروندتونو میدم بهتون من نمیتونم کنترل کنم شما رو،بعد مادر یکیشون زد به هوچی گری و گف هیچکار نمیتونی بکنی فقط زبونت بلنده و اصلا پرونده بچمو بده من میخوام ببرم بچمو؛یه عالم داد و بیداد کرد؛انقد اعصابم خورد شد؛حتی شورای روستا اومدن مدرسه بخاطر داد و بیداد خانم؛اونام از من دفاع کردن ولی از دیروز دارم همش با خودم میگم من اینهمه زحمت برای اینا میکشم تو این کرونا بعد اینا اینجوری جوابمو میدن😳😳😳😳

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

من راهنمایی بودم‌هفته ای یه بار‌کلاسو وایتکس‌کاری میکردیم میسابیدیم صدامونم در نیومد

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
1922

خاک تو سرشون

عین لات ها میمونن اینجور والدین

اوتروزم مامان یکی از همکلاسیام ک ۷ تا غلط داشت اومده بود مدرسه میگفت بچم استعدادش تو این درسای مزخرف نیس😳

دنیای ما خیلی کوتاهتر از چیزیه که فکرشو بکنی..پس از هرلحظه اش به خوبی استفاده کن☺@bellatrixlstrang  تو بهم ثابت کردی دوست مجازی چقدرمیتونه واقعی باشه😍من عاشق همه ی نی نی سایتیام🙂چون بی منت کمکت میکنن.بدون اینکه دنبال حاشیه برن❤

واقعامتاسفم واسشون تواین وضعیت زحمت میکشید اخرشم اینطوری

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

دیگه این چیزا عادی شده 

نمیدونن که.فکر میکنن معلم پا انداخته رو پا داره تو مدرسه چایی میخوره.

«DracoDormiensNunquamTitilandus» این ‌یک‌ هشدار‌ از طرف بلاتریکس لسترنج است.آواداکداورا...کسی زنده موند؟  ساحره جامانده از هاگوارتز پاترهد  @آبنبات_عسلی_۷۶ دوستی واقعی در فضای مجازی  طرفدار ۲۵بند🎧  کتابخوان حرفه ای📚عاشق حافظ و مولوی💖#من_دارم_با_خدا_پادشاهی_میکنم
1911

اتفاقا کار بدی نکردی.

خعلی هم خوبه از بچه ها گاهی کار بکشیم در حد توان خودشون

‏همه تو‌گذشته یه دوران خریتی داشتن و یه کارایی کردن که امروز از یادآوریش خجالت میکشن و از خودشون بدشون میاد.
مقصر شمایی عزیزم.واقعن مگه وظیفه ی اوناس؟توهین درست نبود ولی توام بچه مردمو کارگر نکن

😳😳😳😳😳😳خب میگ خدمت گزار ندارههههه

وا

اصلا ادم باید احترام بگیرع والا ما خدمتگزارم داشتیم اما همیشه قبل اومدن معلم ب کلاس ،،کلاسو مثل دسته گل میکردیم

روله ی کوردم 🙃😍👍

وااا 

ما که خودمون رو میکشیم

معلم‌میگه یکی بیاد کلاس رو جارو کنه یا تخته رو پا کنه هممون یورش میکنم😂

عضو اکیپ علمی تخیلی💙☠...خدا تنها کلمه ایست که آرامم میکنه🤩🤩🤩..میشه برام یه صلوات بفرستی.....عاشق فیلم دونگی هستم😊😊😊

ببین قوانین طوری شده که نمیشه حرف زد برای همینه بچه های امروزی پرو از زیر کار در رو و تنبل شدن

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
1826
مقصر شمایی عزیزم.واقعن مگه وظیفه ی اوناس؟توهین درست نبود ولی توام بچه مردمو کارگر نکن

وظیفه اونا نیس همه بچه ها وظیفشونه دور برشون و چیزایی ک میریزن کف کلاس تمیز کنن...

اونا نباید بی اجازه میرفتن از مدرسه...

سیگار دیدم دستت،سیگار کشیدم که ترک کنی،گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ....🚬نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه باهات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️

تو ژاپن بچه ها سرویس بهداشتی رو میشورن

اون از بچه هاشون اینم بچه های ما

روله ی کوردم 🙃😍👍

چه بچه ها جدیدا پرو شدن!!!مامان منم روستا درس میداد بچه کلاس اولی خودش صبح زود میرفت برای مامانم از چشمه اب میاورد بدون اینک مامانم به بگه یا مجبورش کنه! مامانم انقدر ناراحت  میشد میگفت چرا میاری تو کوچولویی!اصلا معلم خیلی احترام داشت بچه های جدید چرا لوس شدن

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
😳😳😳😳😳😳خب میگ خدمت گزار ندارههههه وا اصلا ادم باید احترام بگیرع والا ما خدمتگزارم داشتیم اما ...

اون نسل ما بود عزیزم الان فرزند سالاریه.من خودمو برای گچ اوردن از دفتر میکشتم ولی الان فرق داره

1918