2726

سلام

من دارم خونمو عوض می کنم. یه سری لوازمم رو باید تعویض کنم مثل پرده و مبل فرش هم چند سال دیگه.... 

پذیرایی من مستطیل شکله. می خوام دو دست مبل بذارم یکی چستر یکی ال تخت خواب شو واسه جلو تی وی. 

من چه رنگی واسه مبل هام انتخاب کنم که به هم بیان و بتونم با پرده هامم ست کنم لازم به ذکره که خود مبل های چستر دو رنگه و تخت خواب شو هم یک رنگ در مجموع سه رنگ میشه.... واسه ست کردن بد نمیشه.... فرشمم فعلا کرمه. سرامیک هام ساده شیری و کابینت هام سفید و قهوه ای کمی تیره(چوب برجسته). 

رنگ روشن نمی خوام چون بچه دارم.... یه دست رو به نظر خودم قهوه ای می گیرم همون مبل  ال  رو مثلا..... اون دو رنگ دیگه چی انتخاب کنم که همخونی داشته باشه با مبل و فرش و پرده م..؟ 

کمکم کنین.... ممموونم

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رنگ شتری ' کرم چرک ' ولی کلا اگه تیره میخوای تناژ طوسی هم الان خیلی رو بورسه

اره خودمم همین مد نظرمه واسه تخت خواب شو.... چستر رو دو رنگ چی کار کنم که کنار هم زشت و نا هماهنگ نشن مبل ها؟ 

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2728

چستر رو سبز لجنی و خاکستری بخر

مبل ال رو کرم یا قهوه ای روشن.

دستک پرده هاتم سبز و کرم مدل پانچ .

رو مبل ال جای نشیمن اش میتونی خز رو مبلی بندازی کثیف نشه

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
چستر رو سبز لجنی و خاکستری بخر مبل ال رو کرم یا قهوه ای روشن. دستک پرده هاتم سبز و کرم مدل پانچ . ...

خاکستری و سبز قشنگ میشه ترکیبش؟ 

یه پنجره م چون در داره همین جور که شما گفتی می زنم. دو تا پنجره دیگه سمت تلویزیونم دارم یعنی جلو مبل ال می خوام زبرا بزنم! خوبه؟

واسه تو اتاق خوابم کمد دیواریم سفید قهوه ایه. به نظرتون دکوراسیونش رو طوسی زرشکی بزنم قشنگ میشه....؟ 

طوسی صورتی رو دوست دارم ولی بی حاله! 

خاکستری و سبز قشنگ میشه ترکیبش؟  یه پنجره م چون در داره همین جور که شما گفتی می زنم. دو تا پنج ...

اره واقعا شیک میشه.زبرا هم قهوه ای تیره یا طرحدار بزن.

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵