2733
2734

من فقط نیم ساعت قبلش استامینوفن دادم و بعد از اونم هر ۴ الی ۶ ساعت میدادم خداروشکر دختر من اصلاااا اذیت نشد

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

قطره استامینوفن ش رو خیلی دقیق بده بهش مواقع اورژانسی دوسه بار زودتر از موعد هم میتونی بدی مثلا دوساعتی..با آب ولرم و سرکه سیب پاشویه ش کن..پشت گردن ش و پیشونیش مدام خنک کن..لباس خنک تن شکن..ژل بی حسی موضعی برا دردش بخر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان یخ بزار تو فریزرت فردا یه تیکه یخ بزار تو کیسه فریزر بعد بزار تو یه لنگه جوراب خودش از زیر شلوار بزار رو محل واکسن بمونه تا شب سرد نگه دار.من واکسن دختر و پسرمو تو یک روز زدم واسه هردوتاشون مسکن دادمو یخ گذاشتم فرداش افتتاحیه داشتیم اونجا میدویدن و بازی میکردن درد نداشتن.به هر کی میگفتم دیروز واکسن زدن تعجب میکردن😁 

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2728

یک ساعت قبل واکسن بهش استا بده یخ بذار تو کیسه با خودت ببر بعد از واکسن تا دو ساعت اول هر بیست دقیقه به مدت ده ثانیه یخ بذار روش فقط تا دو ساعت اول بیشتر نه بعد از واکسن هرچقد میتونی مجبورش کن راه بره بعد از دوساعت کیسه آب گرم بذار و استامینوفن سر وقت بهش بده. و تبشو تا دو روز و دو شب اول تحت نطر بگیر خصوصا شب اول 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

راحت ترین واکسنن بچه م بود برعوس تصورم اصلا فهمیدم 

دلیلش هم این بود فکر میکنم

لهم گفتن 

چند تا تکه یخ بزار تو کیسه بعد رو پای بچه ت پارچه چند لایه بزار که در حد خیلی کم یخ کنه پای بچه ت جوری که از قسمتای دیگه بدنش سرد تر بشه وقتی دست میزاری تا ۱۰ ساعت هر ساعت ۱ بار 

بعد از اون کمپرس گرم 

2738

نیم ساعت قبلِ واکسن قطره استامینوفن بده؛میگن آب سیب دمایِ بدنو میاره پایین البته طبیعیش؛روز اول هر۴ساعت قطره بده؛کمپرس یخ هم باعث میشه دردشو بگیره و خدایی نکرده ورم یا آبسه نکنه.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

من واسه واکسن ۲ماهگی پسرم خانه بهداشت بهم گفت کمپرس گرم بذارم منم ک تجربه نداشتم هرکاری گفتن کردم بمیرم واسه بچم تا یک ماه پایِ پسرم اندازه یه گردو ورم کرده بود و سفت شده بود....

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.