2733
2734
عنوان

۳۳سالمه مجردم ،جدا خوشحالم تا به حال ازدواج نکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 4381 بازدید | 192 پست

تا 30 سالگی مجرد بودم و حالشو بردم آزادانه زندگی کردم و دوران خوبی بوود، بعد عاشق شدم و ازدواج کردم و زندگی متاهلی و خوبی دارم و همچنان ازادانه زندگی میکنم تنها فررقش مسئولیت پذیری و تعهده که بازم شیرینه،، 32 سالگی مادر شدم و فاز سوم زندگیمو شروع کردم، ازادی عملم کامل از بین رفته چون یه جوجه خوشمزه تمام وقتمو گرفته و زندگیمو شیرینتر کرده ازادی دارم ولی فعلا غلافه، دنیای بعد از یه ازدواج خوب خیلی قشنگتره

مامانِ لیانا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا بلاخره هر چیزی باید تجربه کنی  طلاق هم یکیش عوضش دیگ هیچوقت ضربع آش رو نمیخوری میشه درس عبر ...

نه من ترجیح میدادم طلاق نگیرم ینی دوس ندارم ولی خب ممکنه پیش بیاد 

کلا کسی که ازدواج میکنه این احتمال باهاش هست حتی یک درصد 

ولی مامانم میگه ترجیح میدم خبر مرگتون بیاد ولی طلاق نگیرید 

ببین از ته دلش گفتا 

نیان نریزین سرم 😂خب هرکس یجوره 

من طلاق برام وحشتناکه ولی نگاهم به زن یا مرد طلاق گرفته بد نیست میگم‌یه تجربه اس همین 😊

2728
همه!!!!!!من که دوستانم واطرافیانم تقریبا همه شون سنتی ازدواج کردند.گرچه منکر نمیشم که اینجور هم هست ...

اویزونی نداره 🙄😶پسر پیشنهاد ازدواج میده دختر قبول میکنه 😂

فقط قبلش شناخت هست 

صرفا هر رابطه و دوستی نباید برای ازدواج باشه 

نه خونه مجردی نداشتم ولی خونه بابامو خونه خودم میدونستم و هنوزم میدونم

خب من فکرکردم خونه خودشو شوهرش منظورشه

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2738
واقعا به این رسیدم پول از ازدواج بهتره  چووون اگر به طدر کاملا غیرقابل پیش بینی به طلاق منجر ش ...

پس هنوز نرسیدی،البته که عقاید متفاوته ولی ازدواج بشور و بساب نیست،شاید خواهرت تو زندگیش فقط بشور و بساب میکنه که اینو میگه شما نباید از دید ایشون تصمیم بگیری،زندگیا باهم متفاوتن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

خب عزیرم درسته 

متاهلی مسعولیت های خودشو داره دلیل نمیشه ک واسه از زیرش در رفتن تا اخر مجرد بمونی ازدواجم شیرینی های خاص خودشو داره

چخههههه😬 گاز نگیر کثیف میشم 😒😷هاپوووی کییی بودی توووو😹
منم ۳۵ سالمه چسبیدم به پول یه مغازه و خونه کوچیک خریدم پائین شهر الآنم میخوام یه سوئیت ۲۰ متزی یا یه ...

شغلتون چیه؟ببخشید

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗
واقعا به این رسیدم پول از ازدواج بهتره  چووون اگر به طدر کاملا غیرقابل پیش بینی به طلاق منجر ش ...

اره افرین سلامتیتو جوونیتو خوشگلیتوپول داشتن بهترازشوهره . شوهرخوب کم هس

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
منم ۳۵ سالمه چسبیدم به پول یه مغازه و خونه کوچیک خریدم پائین شهر الآنم میخوام یه سوئیت ۲۰ متزی یا یه ...

افرین واقعا کاردرستو میکنی من بعد ۸ سال بدبختیطلاق گرفتم کاش از اولم شوهر نکرده بودم مرد کاری برا ادم نمیکنه جزبدبختی چیزی نداره 

شوهر اگه پول زیاد داره خدمتکار بگیره اشپز بگیره پرستار بچه بگیره خارجم ببرتت و ۱۰ تا مغزم بنامت کنه کنه که اجاره بگیری و ازتم کار خاصی نخاد مادر و خواهر و داداشم نداشته باشه ازارد بدن اونوخ شاید خوب بود 

2706