2737
2734
عنوان

جنینم هر دفعه کلی وزنش اضافه میشه

156 بازدید | 19 پست

۳۳ هفتمه و جنینم ۲و ۸۰۰ هست

در حالیکه ۱۷ روز قبل ۱و ۹۰۰ بود دکتر سونو گرافی خودشم تعجب میکرد

من قند ناشتام ۱۰۰ هست بخاطر همون نباید زیاد برنج بخورم بخاطر همون خوراکم فقط ابگوشت و کبابه که اونا هم وزن بچه رو زیاد میکنه

میترسم دنیا اومدنی دیگ خیلی وزنش بالا باشه

وزن زیاد نوزاد چه عوارضی داره کسی میدونه

اگه زحمت نیست و راضی هستی یه صلوات واسه من و نی نی بفرس

پسر من هفته ۳۵م ۲۸۰۰بود هفته ۴۰سز شدم ۴۱۰۰وزن بچت بالاس فقط هرهفتع ویزیت شو خیلیم عقب نندازن سزارینتو مادرای قندی بچه هاشون درشتن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واسه منم همینجوری بود ولی وقتی دنیا اومد ۳۳۰۰ بود انگاری از جایی به بعد وزن نمیگیره دیگه 

عهههه اونجوری ک دکترا گیر میدن میگن بچه باید وزن بگیره 

2738
من دنیا اومدم ۴کیلو بودم تازه مامان بیچاره م طبیعی زایمان کرده.

شوهر منم ۴و ۸۰۰ بوده و طبیعی زایمان شده ولی وسطاش مامانش حالش لد شده بهش اکسیژن اینا وصل شده

تو برعکس منی من هرکاری میکردم وزن بچم بالا نمی‌رفت آخرم به خاطر وزن کم جنین زودتر سزارین شدم و بچمو زود به دنیا آوردم 

بچت حق بچه منو خورده

😂😂😂😂😂

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
استارتر جان چیا میخوری؟چجوری میپزی ؟یکن کمکم میکنی؟دکترم گف وزنم بالا رفته ولی معلوم نیس از قنده یا ...

در مورد وزن گیری بچه میپرسی یا بخاطر دیابت

عهههه اونجوری ک دکترا گیر میدن میگن بچه باید وزن بگیره 

اخرین سونوگرافیم برای ۳۲ هفته بود بچم ۲۹۵۰ بود دکتر گفت وزنش بالاست یه عالمه ام برام رژیم نوشت چی بخورم چی نخورم ولی دیگه سونو نرفتم بدنیا اومد بچم ۳۳۰۰ بود دکترم گفت خوبه 

2706