2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
انشالله بارداری شماهم واسه من دعاکنین دوهفته است سقط کردم آذرماه میخوام اقدام کنم 

عززیزم انشاا... خدا دل هیچ زوجی رو تو حسرت بچه نزاره خدا خودش دل همه رو شاد کنه اولاد سالم و صالح به همه نصیب کنه به ماهم بین اونا 

2714

عزیزم امیدتو از دست نده

انشالله به امید خدای مهربون هر چی خیر و صلاح برات رقم بخوره

انشالله مامان بشی و بیای از لجبازی هاش تاپیک بزنی 

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
جرات بی بی چک رو ندارم راستش هم گاهی اوقات اشتباه میکنه کاذب میشه بیخودی خوشحال میشم یا ناراحت 

نه اگه مثبت باشه کاذب نیست.خیلی خوبه استقامتتون .من از روز ۸ انتقالم گذاشتم.فرداشم گذاشتم این دو روز منفی بود .روز ۱۰ هم گذاشتم یدفه دیدم مثبت شد رفتم آزمایش دادم اورژانسی دیدم بله مامان شدم .بعد انتظار طولانی تا مدتها بیبی چک و نگاه میکردم ۳.۵ سال بود حسرت مثبت شدنش به دلم بود باورم نمیشد .اون خوشحالی اون موقع رو که نمیتونم وصف کنم براتآرزومندم عزیزم.دلتون شاد بشه به حق امام زمان که امروز آغاز امامت ایشون هست .انشاالله دل همه شاد باشه

نه اگه مثبت باشه کاذب نیست.خیلی خوبه استقامتتون .من از روز ۸ انتقالم گذاشتم.فرداشم گذاشتم این دو روز ...

خوشحالم که مامان شدین خدا براتون حفظش کنه .خدا دل همه رو شاد کنه حاجت همه رو بده همه منتظرا رو به حق این روز .هفته اینده میلاد پیامبر اکرم خودش عیدی همه رو  بده منم بین اونا