2737
2734

صبح خونه مادرشوهرم بودم

جاریم ۲ تا بچه داره

۳ ماهگی بارداره بچه سومشه

منم ۲ ساله اقدامم و منتظر.....

بچش از اوپن افتاد چیزیشم نشد

منم همونجا داشتم میوع میخوردم حواسم به بچش نبود  اومد گفت چرا بچمو نگرفتی نیفته

منم گفتم عزیزم بچت نزدیک من نبود من حواسم نبود به شروین

گفت تو غلط کردی تو شروینو هل دادی افتاد تو به بچه هام حسادت مبکنی میخای بکشیش عقده ای نازا ..دکترا جوابت کردن میخای بچه های منو بکشی کثافت؟؟؟؟؟

دهنم وا موند ازین همه وقاحتش همیشه خودشو خوب نشون میداد

منم بهش گفتم بیچاره این بچه ها با این مادرشون ..حیف اسم مادر که روی تو گزاشتن

انقدر پست شدم که به بچه اسیب برسونم؟

برات متاسفم 

بعدشم بغض کردم و از خونه اومدم بیرون 

کسی هم به جز ما دو نفر خونه مادرشوهرم نبود که ببینه این چی گفت بهم

منم مشکل خیلی بزرگی ندارم تنبلی تخمدان دارم شوهرمم یکم تعداد اسپرمش کمه...۲۰ میلیون دکتر میگه باید ۵۰ میلیون باشه

ولی نمیدونم چرا خدا نمیده 

از وقتی جاریم باردار شد مدام پیش من ناز میومد منم میگفتم شاید من اشتباه متوجه میشم 

ولی امروز فهمیدم‌..

از تعجب خشکم زده هنوزم شوکم بخدا

خدایا شکرت که منم مامان شدم😍😊

بهش بگو دلم میسوزه برات ک تنها افتخارت زاییدنه ....!!!!

بگو حیوونم زیاد میزاعه ...😏

(کار خوبه خدا درست کنه عزیزم ایشالله دامنت سبز میشه)

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم برای اون ۳ بچه میسوزه قراره زیر دست اون عفریته بزرگ شن

زنیکه خوددرگیر

انگار فقط این زاییده

2738

وا چقدر بیشعور هست مگه بچه دار شدن هم افتخار داره 😐یکی برای خودش بچه میاره یا نمیاره چقدر عقده ای هست

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

شوهرتو تقویت کن شب قبل ازنزدیکی موزحتمابخوره یک مدت بهش عسل وسیاهدونه عسل خالیم بدی چه بهت صبح ناشتا خودتم دوفاستون بخوردرست میشی خیلیااین مشکل وداشتن حل شده نگران جاریتم نباش خداهست ومیبینه ان شاء الله توهم بارداری میشی اون روسیا

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
2706