2733
2734
عنوان

اب دور جنین

379 بازدید | 40 پست

سلام دوستان ؛ ماه هفتم بارداری هستم دیروز سونوگرافی انجام دادم دکتر گفت ی خورده آب دور جنین زیاده گفت شاید قندت بالا یا لب مرز باشه ، البته ازمایش انجام دادم جوابش هنوز نیومده؛ کسی بوده که آب دور جنین زیاد باشه ولی مشکلی پیش نیومده باشه؟ 

من اب دورش زیاد بود  ۲۰۰ بود  تو ۲۶ هفته که برا کاهش حرکتش رفتم سونو   بعدش نرمال شد  ماما بهم گفت شاید خودت زیاد مایعات خوردی روش تاثیر گذاشته و یخوردش هم مال دیابت بارداریم بود 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دختر خالم آب دور جنینش خیلیییی زیاد بود اصلا معلوم بود انگار دوقلو باردار بود درحالی که یدونه بود تا آخر هم اینطوری موند ولی دکترش گفته بود زیاد تحرک نداشته باش پله بالا و پایین نرو مهر زایمان کرد 

2731
من ابش کم بود سر قبلی!اب زیاد خوردم مشکلی نیومد الانم ماه هفتمم سونو ننوشته واسم شما چند هفته ایی وا ...

تا الان چند بار رفتین سونو ؟

من یبار هشت هفته 

یبار ان تی 

یبار انومالی

2738
2706