2726

از زمان لقاح یا آخرین پریودی؟

کسی دقیق میدونه بر چه اساسی سن بارداری تو اولین سونو بر اساس اندازه جنین سنجیده میشه؟

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

دقیقا بر اساس انداره جنین،،ربطی به پریود نداره براساس زمانی که نطفه نشکیل شده

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ت ی سونو همیشه بر اساس ابعاد بچه و ساک تعیین میشه ولی دکتر با تاریخ اخرین پریود

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا بر اساس انداره جنین،،ربطی به پریود نداره براساس زمانی که نطفه نشکیل شده

آخه در  این صورت زمان لقاح من میشه سه روز بعد پاکی!

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2728
ت ی سونو همیشه بر اساس ابعاد بچه و ساک تعیین میشه ولی دکتر با تاریخ اخرین پریود

یعنی میشه زمان دقیق لقاح رو متوجه شد؟

مشکلی نداده عزیزم درسته

ادمای مختلف فرق دارن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

عزیزم سونو ها فقط سونوی  nt بیشتر قبول دارن اون فقط زمان زایمانش  

بقیه رو از رو اخرین پری حساب میکنن

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
مشکلی نداده عزیزم درسته ادمای مختلف فرق دارن

آخه اون زمان تخمکم کجا بود لقاح صورت بگیره

ایرادی نداره،سونوی ان تی منم یه هفته بیشتر از تاریخ پریودیم بود،دکتر گفت لقاحت زود بوده

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
یعنی میشه زمان دقیق لقاح رو متوجه شد؟

نه.ببین بستگی به بچه هم داره.من پسرم تو بارداری همیشه یک هفته از تاریخم جلو تر بود.جون جسه اش بزرگتر بود.ابعادش بزرگتر بود.دکترم میگفت ما با سونو کار نداریم ما با تاریخ مریود جلو میریم برای زایمان

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
آخه اون زمان تخمکم کجا بود لقاح صورت بگیره

تخمک تو لوله فالوپ بوده

نه.ببین بستگی به بچه هم داره.من پسرم تو بارداری همیشه یک هفته از تاریخم جلو تر بود.جون جسه اش بزرگتر ...

پس نمیشه لقاح رو تشخیص داد

عزیزم سونو ها فقط سونوی  nt بیشتر قبول دارن اون فقط زمان زایمانش   بقیه رو از رو اخرین پر ...

اگر از کسی که سونو ان تی انجام میده بپرسم تاریخ زایمانم رو بهم میگه؟ نمیگه برو از دکترت بپرس؟🙁 یوقت نپرسم ازش ضایم کنه

اگر از کسی که سونو ان تی انجام میده بپرسم تاریخ زایمانم رو بهم میگه؟ نمیگه برو از دکترت بپرس؟🙁 یوقت ...

تو برگه که جواب  سونو رو مینویسه  برات میزنه نیازی نیش ازش بپرسی 

اگه اشتباه نکنم اصطلاح EXP تاریخ زایمان هستش 

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
2706