2726
عنوان

توروخدااااا کمک کنید

413 بازدید | 80 پست

سلام دوستاااان لطفاااا میشه کمک کنید من مادرشوهرم و خاهرشوهرم خیلیییی اذیتم میکردن تا مرز طلاق چند بار منو بردن هرکاری میکردم حرف درمیوردن.به طور اتفاقی فهمیدم خاهرشوهرم دو ساله به شوهرش خیانت میکنه و شبا پسره رو میاره خونه یه پیج اینستا باز کردم رفتم همه جیزو به شوهرش گفتم الان خیلیییی استرس دارم پلیس فتا پیدام کنه توروخداااااد کسی اطلاعق داره؟؟؟کسی تونسته از طریق فتا مزاحم رو پیدا کنه؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم اصلا پیدات نمیکنه خیالت راحت باشه خوبم کردی. من خودم از وکیل شخصا پرسیدم گفت اصلا اینستا قابل پیگیری نیست سرور هاش داخل ایران نیست

من این مشکل برام پیش اومده برعکس تو من دنبال صاحب کامنت بودم ‌ولی بی فایده بود .خیالت تخت تخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مگه مزاحم بودی!؟ الکی گفتی؟؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
واقعا ؟؟چه دلی داشتی  خدا خودشدست ادم خیانت کار و رو میکنه  بعدشم آدم خیانت کار خیلی زرن ...

کی گفته؟من یکی و میشناسم چند ساله خیانت میکنه دستشم رو نشده که .خدا هه خدا خدای همون ادماست نه ادمای ساده مثل ما

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2706