2726

من امروز موعدمه و هرلحظه فک میکنم میخام پریود شم سینه هام با فشار دادن درد میکنن سفت شدن انگار ، تکرر ادرار .....دیشب لک شدم شیاف پروژسترون زدم تموم شد ..... بی بی چکمم چن تا گذاشتم مثبت شدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای خب دیگه بی بی مثبت شده عزیزم مبارکه😍😍

درد پریودیم میگن طبیعیه خیلیا ک باردارن درد پریودشونم دارن

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
2728

شیافت پروژسترون واسه چیه؟؟

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰

مبارکه عزیزدلم چقد ذوق کردم من 

واسه منم دعا کن

به سلامتی عزیزم انشاالله که نی نی داری بهتره سریع تر با ازمایش تکلیفت رو‌مشخص کنی چون لک داشتی انشاالله اگر باردار باشی خطر داره حتما سریع برو تحت نظر دکتر التماس دعا 

خدایا خودت مراقب همه کوچولو ها باش برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا صاحب الزمانذو سلامتی همه تودلیا صلوات الهم صل علی محمد و ال محمد 

ای جان تست که میگه نی نی داری زودتر برو پیش دکترت ما منتظر رو هم دعا کن مبارکت باشه انشاالله

خدایا خودت مراقب همه کوچولو ها باش برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا صاحب الزمانذو سلامتی همه تودلیا صلوات الهم صل علی محمد و ال محمد 
شیافت پروژسترون واسه چیه؟؟

چون لک شدم استفاده کردم اونو قطع میکنه، اگ باردار باشی لک رو قطع میکنه و جای رحمو سفت و محکم میکنه احتمال سقط رو هم از بین میبره

اسی‌مبارکه منم امروز موعردم بود از چند روز پبشم بی بی چکم‌مثبت شد کی باید بریم برای آزمایش خون؟؟

شانسمون ب تعطیلی خوردیم خاهر جان باید فردا صبح بریم انشالا ک جفتمون خبرای خوبی بشنویم

تو علائمت چیه

مبارکه عزیزدلم چقد ذوق کردم من  واسه منم دعا کن

حتما عزیزم من برا همه منتظرا دعا کردم همون لحظه ک بی بی مثبت شد ... توهم دعا کن ازمایشمم مثبت شه دیگ و خیالمون راحت شه .. چون لک دیدم یبار و خیلی کمر درد ر شکم درد دارم نگرانم شایدم علائمش باشه ولی خب ادم نگران میشه

حتما عزیزم من برا همه منتظرا دعا کردم همون لحظه ک بی بی مثبت شد ... توهم دعا کن ازمایشمم مثبت شه دیگ ...

انشالله ک آزمایشم مثبته 😍😍

2706