2733
2739
عنوان

غربالگری دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 20 پست
هفته ۱۸ شما آزمایش خون دادی؟😐 سونورو نمیگما آزمایشو میگم؟

اره آزمایش هم دادم‌.یعنی نباید میدادم ؟؟؟دکتر گفت همه باید آز بدن و سونو .دوتا برگه است یه سری درصد و این جور چیزا روش نوشته و ریسک و به چند هزار زده 

من خودم انجام دادم سرچ چیه 

ببین اصولش اینه

غربالگری دوم یه آزمایش خونه حالا بنا به شرایط هرکس و نظر پزشکش میتونه بده یا نه چون هممممه انجام نمیدن 

سونوگرافی آنومالی هفته ۱۸ ولی واجبه و همه باید انجام بدن

غربالگری با سونوگرافی فرق میکنه، سونوگرافی فقط سونوگرافیه!

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره آزمایش هم دادم‌.یعنی نباید میدادم ؟؟؟دکتر گفت همه باید آز بدن و سونو .دوتا برگه است یه سری درصد ...

والا زمان دقیقش هفته ۱۵ یا ۱۶ دیگه خیلیییی دیر شده باشه هفته ۱۷

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
2728
والا زمان دقیقش هفته ۱۵ یا ۱۶ دیگه خیلیییی دیر شده باشه هفته ۱۷

سلام من الان 15 هفته و 6 روزم 

آزمایشگاهم بعد 13 به در باز میکنه میتونم اون موقع برم آزمایش غربالگری دوم رو بدم؟؟ 

دیر نمیشه؟ 

سلام من الان 15 هفته و 6 روزم  آزمایشگاهم بعد 13 به در باز میکنه میتونم اون موقع برم آزمایش غر ...

سلام

نه دیر نمیشه

زمان مناسبیه بعد از ۱۳به در